Inspiruj się NYC, czyli koncepcja fototapety w aranżacji wnętrz

mieszkanie
Author: Marcel Heller
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta może mieć miejsce w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, biurze bądź innych pomieszczeniach. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to oryginalny sposób na podążającą za trendami dekorację ściany. Co więcej, fototapeta właściwej jakości jest łatwa w przyklejaniu i długotrwała. W internecie znaleźć możemy różnorodne inspiracje na temat urządzenia wnętrz z zastosowaniem fototapety, ale największym zainteresowaniem cieszą się kultowe motywy, do których zalicza się Nowy Jork.

Zaskakujące możliwości wyboru – atrakcyjne meble dla dzieci

Mable do pokoju młodzieżowego marki Wajnert
Source: www.wajnert.pl
Nowocześnie przygotowywane projekty wyposażenia do domu mamy szansę wyszukać tak w sklepach stacjonarnych, jak i w tych sieciowych. Sprzedaż w sieci jest dla sporej liczby osób wybawieniem, gdyż w domowym zaciszu mogą sprawdzić każdy detal mebla na określonych wizualizacjach.

Urządzanie mieszkania z kominkiem - sprawdź!

Kominek elektryczny
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Podczas ostatniego długiego wieczoru, które spędzałam na ploteczkach z moją mamą wspomniałam jej, że jakiś czas temu chcieli z tatą mieć dom z kominkiem. Dom postawili, całkiem spory zresztą, ma dwieście metrów kwadratowych powierzchni użytkowej! W tym momencie trzema znaleźć miejsce na kominek

Pomieszczenie kuchenne: jaki typ oświetlenia zamontować?

lampa ścienna
Author: Spot Light
Source: Spot Light
Decyzja najbardziej odpowiedniego typu oświetlenia jest bardzo ważny. Innego typu oświetlenia potrzebujemy w miejscach przeznaczonych do pracy, innego w miejscach, w których wypoczywamy. Jakie więc oświetlenie najlepiej będzie się sprawdzało w każdym z tych części domu?

Odporne surowce spożytkowane w produkcji akcesoriów

akcesoria
Author: Skagerak i Umbra
Source: Calvado.pl
Przybory domowe mają wielki wpływ na wygląd całego pomieszczenia, przecież niezwykle ważne dla naszego nastroju są przedmioty codziennego użytkowania np. podajniki na ręczniki papierowe. Zakłady pracy a także użyteczności powszechnej też winny być zaopatrzone w podajniki na ręczniki papierowe, bowiem ręczniki wielorazowego użycia mogą być siedliskiem drobnoustrojów.

Pages