Urządzamy wnętrza

Poznaj lustra w ramach oraz ozdoby do domu

lustro
Author: Dalibor Tomic
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnąłby urządzić swój dom zgodnie z własnymi pragnieniami i marzeniami.
Wyposażanie wnętrza podobnie jak w nowo zbudowanym, jak i remontowanym mieszkaniu to niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Trzeba bowiem umiejętnie wszystko dostosowywać do siebie, zadbać o składniki i detale, trzeba tak wszystko zaaranżować, aby cechowało się komfortem.Należy tak przystosować wyposażenie i dekoracje do domu, ażeby wnętrze było piękne i efektywne.

Fototapety w aranżacji wnętrz – szybki pomysł na oszałamiające ściany.

Żółte kwiaty, fototapeta
Author: garwee
Source: www.sxc.hu
Paręnaście lat temu słowo fototapeta nie wywoływało zachwytu, jak też nie kojarzyło się pozytywnie. Obecnie dzięki trendom na osobliwe wnętrza, powracają one do łask. Projektanci spożytkowują możliwości fototapet, przez co chcą uwidocznić indywidualny charakter naszego mieszkania.

W jaki sposób wyposażyć kompleksowo pokoje?

Dom drewniany
Author: Braas
Source: Braas
Kupno mieszkania to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu wszystkich młodych ludzi. Marzymy o tym przez długie lata i nierzadko zastanawiamy się, w jakim stylu urządzimy poszczególne pomieszczenia. Rzeczywistość prędko weryfikuje nasze plany i skłania do zmiany planów. Uzmysławia nam również, jak drogie jest wyposażenie mieszkania. Mowa nie jedynie o meblach i najważniejszych elementach gospodarstwa domowego, lecz także wszelkich innych akcesoriach i dodatkach, jakie znaleźć można w każdym mieszkaniu.

W jaki sposób zmieniły się łazienki w ciągu ostatnich lat

łazienka
Author: DEANTE
Source: DEANTE
Do teraz mam w pamięci łazienkę mojej babci żyjącej na wsi. Łazienkę, ponieważ ubikację w kształcie drewnianego klocka z wykrojonym serduszkiem w drzwiach babcia miała na zewnątrz. A łazienka? Łazienkę stanowił wyodrębniony kąt w całkiem sporej kuchni, zakryty zasłonką. W kącie stał zestaw stelaż z miską, obok blaszany dzban, służący nalewaniu wody w miednicę. Woda lodowata, często wprost ze studzienki.

Zdobywające coraz większą popularność oświetlenie ledowe

oświetlenie led
Author: Omar Bárcena
Source: http://www.flickr.com
Ledowe oświetlenie stało się hitem wśród klientów już pewien czas temu. Generuje spore oszczędności, o których sporo osób mogłoby wcześniej nawet nie pomyśleć. Technologia LED jest więc absolutnie dominująca i to nie bez powodu. Klasyczne żarówki nie spełniają już obowiązujących teraz norm, przez co stają się mniej użyteczne. Do wykonania rozwiązania takiego jak świetlówki led stosuje się najnowocześniejszą technologię, co pozwala na tworzenie znacznej liczby modeli przy zachowywaniu kosztów produkcji. Szeroki asortyment w sklepach gwarantuje szybkie znalezienie wymaganej przez nas świetlówki oraz żarówki, jakich ceny ciągle spadają.

Prowadzisz własną restaurację? Zobacz, jak odpowiednio zadbać o jej wystrój

recykling - plastik
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją restaurację, z pewnością wiesz świetnie, że nie jest to WCale lekki kawałek chleba - powie Ci o tym właściwie każdy restaurator. Zwykle praca w restauracji wiąże się z wielką ilością obowiązków, a dodatkowo musisz równocześnie znać się na sporej ilości rzeczy i podejmować poważne decyzje w wielu kwestiach - to niewątpliwie spore obciążenie dla chyba każdego, kto przynajmniej raz znalazł się w podobnej sytuacji.

Pages