Rynek nieruchomości

Budowa osiedla nad morzem - istota kupowania przez deweloperów

deweloper
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Kupno nowego domu przeważnie oznacza sporo emocji i stresu. Nie dziwne, w końcu to spora, o ile nie najpoważniejsza, inwestycja w życiu, od której zależą dalsze losy. Jakie nawyki towarzyszą kupowaniu nowego mieszkania, zleconego do budowy przez pośrednika mieszkaniowego? Na co przyszli mieszkańcy miejscowości nadmorskich powinni zwrócić uwagę przy dogrywaniu umowy z deweloperem?

Czy to, że w Polsce nie ma instytucji wyspecjalizowanej w ocenie serwisów internetowych, wpływa na jakość merytoryczną zamieszczanych w nich informacji

Mieszkania
Author: Prime Time PR
Source: Prime Time PR
W dobie informatyzacji i technizacji potrzebując z jakiejkolwiek dziedziny wiadomości, najchętniej sięgamy do Internetu. Trudno jest nam odnaleźć wiadomości ambitne a jeszcze trudniej umieć jest odróżnić od tych nieadekwatnych i niesprawdzonych.

Profesjonalny architekt i jego wpływ na budowę domu

konstrukcja
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Obecnie, gdy ceny warszawskich mieszkań są wygórowane, a wiele osób marzy o swojej posiadłości, stawianie swojego domu może okazać się niezwykle korzystnym przedsięwzięciem. Zakup działki stanowi w tym przypadku kluczową decyzję, jednak oczywiście żaden dom nie może powstać bez właściwego projektu.

Chciałbyś zainwestować w nieruchomość?

zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nie chcesz polegać na stare lata na państwowym systemie emerytalnym? A może po prostu posiadasz znaczną kasę i chciałbyś zainwestować ją w odpowiedni sposób? A więc jest fajne rozwiązanie! Przecież niezwykle efektywne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku nieruchomości. Nie chcę naturalnie pisać, że mieszkania są we wszystkich przypadkach bardzo dobrą lokatą kapitału, lecz w sumie wyłącznie skończony pechowiec za kilka lat może się obudzić z ręką w nocniku. Najbardziej istotne jest to, aby nie być całkowicie zielonym w temacie mieszkań. Nie powinieneś tak jakby dać wcisnąć sobie tak zwanego kitu!

Wynajmij swe mieszkanko szybko oraz bez stresu

mieszkania krzyki
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
czasami bywa tak, że nasze mieszkanie jest puste. Dobrze jest je wówczas wynająć, Zwłaszcza wówczas, kiedy jest ono usytuowane w sporym mieście. Jeżeli chcemy bez przeszkód podnająć mieszkanie, trzeba pamiętać o paru ważnych kwestiach.


Często wynajmujemy mieszkania wyremontowane, czasami z nowiutkim sprzętem oraz umeblowaniem.

Jak w dzisiejszych czasach wygląda rynek związany z branżą nieruchomości w Białymstoku

mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zastanawiamy się nad tym, żeby kupić dla siebie mieszkanie, to bywa, że możemy mieć z tym kłopot. Problem ten najczęściej wynika ze środków, którymi dysponujemy.

Pages