Oświetlenie

W jaki sposób się zabrać za wykończenie zakupionego mieszkania, w jakim miejscu robić zakupy materiałów wykończeniowych

pokój dzienny
Author: Iain and Sarah
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób dostając klucze do zakupionego mieszkania nawet nie jest świadomych tego, jak dużo pracy będą jeszcze potrzebowali, żeby wszystko wykończyć. Mieszkanie otrzymuje się w stanie surowym, z niektórymi tylko elementami wyposażenia, a całą resztę należy wykonać przed zamieszkaniem.

Żarówki, świetlówki oraz oświetlenie LED - co powinno się o nim się dowiedzieć

żarówki
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie LED pojawiło się w Polsce już kilka lat temu i wypada przyznać, iż szybko zyskało duże zainteresowanie. Do dziś niemało ludzi woli użyć żarówki led ze względu na większą oszczędność prądu, a co za tym idzie też mniejsze rachunki.

Jak nietypowo oświetlić swoje mieszkanie? Czy wykorzystujesz najnowsze technologie?

Łazienka, meble łazienkowe San Remo Wanilia
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Właściwie żaden człowiek nie wyobraża sobie innego źródła światła w swym domu niż tradycyjne żarówki - czy jednak bez wątpienia jest to dobry pomysł? Sprawdź, co fachowcy mówią o światłach LED i zdecyduj się na wielką zmianę w swoim domu!

W jaki sposób zaaranżować odpowiednio łazienkę

aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja wnętrz to sztuka, która wymaga opanowania paru podstawowych reguł. W trakcie remontu łazienki trzeba zadbać o niezwykle dużą ilość kwestii, takich jak perfekcyjny dobór wszelkich urządzeń, kafelek lub instalacji sanitarnych. Wychodząc na wprost różnorodnych pragnień klientów, wiele firm i samych architektów wnętrz stawia teraz na różnorodność, praktyczność oraz design wszystkich sprzedawanych przez nie urządzeń idealnie pasujących do łazienki czy sypialni.

Urządzając łazienkę wybierzmy odpowiednie meble do łazienki

łazienka, meble łazienkowe
Kiedy urządzamy mieszkanie powinniśmy nie zapominać, o tym jak ważne jest ogarnięcie każdego pomieszczenia, tak, żeby mieszkanie wyglądało na sensowną całość. Nie powinno się tworzyć mieszkania, w którym każdy pokój będzie całkowicie inny i będzie brakowało jakiegokolwiek punktu wspólnego.

Czy wiemy jak funkcjonuje nowoczesne oświetlenie led?

nowoczesne oświetlenie led
Author: Kevin Pham
Source: http://www.flickr.com
Trzeba szukać odpowiednich rozwiązań. Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że wszystko w naszym budynku będzie funkcjonowało bez kłopotów, a do tego jeszcze dopomoże nam utworzyć lokal, który będzie energooszczędnym, to powinniśmy najpierw zorientować się w nowoczesnych technikach, które możemy tu wykorzystać.

Pages