Oświetlenie

Nowoczesne świetnie się prezentują i są komfortowe, ale na dodatek są bardziej ekonomiczne

oświetlenie
Author: Pointb
Source: Pointb
Dzisiejsze domy nie tylko doskonale się prezentują i komfortowo urządzone, ale w dodatku są bardziej ekonomiczne i ekologiczne niż kiedyś. Zazwyczaj uważa się jednak, że nim zacznie się oszczędzać na domu i chronić środowisko wpierw trzeba wydać więcej pieniędzy. Zakładanie chociażby instalacji solarnych czy pomp ciepła w istocie wymaga wydania większych środków, ale w dalszej perspektywie na pewno się zwraca. Istnieją również mniej kosztowne aczkolwiek również oszczędne sposoby na zmniejszenie kosztów, należy do nich chociażby oświetlenie led.

Remont mieszkania – od czego zacząć prace i na co należy zwracać atencję

lazienkaplus.pl, baner06.2014
Pragniesz odrestaurować stare mieszkanie, czy też dom, ale nie masz pojęcia od czego zacząć całe przedsięwzięcie? Albo może nie masz pojęcia jak tego dokonać? Nic się nie martw! Oto kilka trików, które pomogą Ci zacząć realizację swego planu.


Jedno z najważniejszych pytań – od czego należy zacząć? Mianowicie najkorzystniej zacząć od przygotowania planu – czyli wypisania w punktach wszystkich faz przyszłego remontu.

Świąteczne pomysły na dekorowanie mieszkania

ozdoby
Author: home&you
Source: home&you
Związane z czasem świąt koncepcje na udekorowanie domu, tak, aby przedstawiał się on zachwycająco da się zrobić samemu albo także decydować się na to, co obmyślili styliści, którzy obeznani są w tym bardzo dobrze. Kilka lat temu wszyscy nie kładli aż tak uwagi do faktu, jak zaprezentuje się należące do nich mieszkanie, jednak teraz łatwo da się dostrzec, iż dba się o to, żeby aranżacja domu w czasie świąt nie pozostawała przypadkowa.

Gdzie należy poszukiwać pomysłów na aranżację łazienki?

łazienka
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas dobrze wie, że odnowienie własnego mieszkania to niewątpliwie ciężkie zadanie, z jakim pewnego dnia będziemy zobowiązani się zmierzyć. Nasze pomieszczenia domowe tracą wiele atutów optycznych na wynik czasu, a naszym kluczowym celem jest ich przywrócenie.

Jak modnie urządzić dom

karnisz
W większej części domów i mieszkań wykorzystuje się różnorodne rozwiązania w celu regulowania dopływu światła dziennego przez okna, a także w celach wyłącznie dekoracyjnych. Istnieje niezwykle szeroka gama takich przedmiotów, do tych celów wykorzystuje się coraz to inne rozwiązania technologiczne.

Pages