Dekoracje i dodatki

Poznaj lustra w ramach oraz ozdoby do domu

lustro
Author: Dalibor Tomic
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnąłby urządzić swój dom zgodnie z własnymi pragnieniami i marzeniami.
Wyposażanie wnętrza podobnie jak w nowo zbudowanym, jak i remontowanym mieszkaniu to niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Trzeba bowiem umiejętnie wszystko dostosowywać do siebie, zadbać o składniki i detale, trzeba tak wszystko zaaranżować, aby cechowało się komfortem.Należy tak przystosować wyposażenie i dekoracje do domu, ażeby wnętrze było piękne i efektywne.

Fototapety w aranżacji wnętrz – szybki pomysł na oszałamiające ściany.

Żółte kwiaty, fototapeta
Author: garwee
Source: www.sxc.hu
Paręnaście lat temu słowo fototapeta nie wywoływało zachwytu, jak też nie kojarzyło się pozytywnie. Obecnie dzięki trendom na osobliwe wnętrza, powracają one do łask. Projektanci spożytkowują możliwości fototapet, przez co chcą uwidocznić indywidualny charakter naszego mieszkania.

Jak szkło może stać się naszym sojusznikiem podczas planowania aranżacji wnętrz w mieszkaniach

parawan
Szkło pozostaje towarem, który od wieków inspiruje ludzkość. Rozgrzane w ogniu staje się niezwykle plastyczne i można z niego wykonać najprzeróżniejsze dekoracje: elementy żyrandoli, wazony na bukiety żywych kwiatów, figurki dzikich zwierząt czy bombki na choinkę.

Prowadzisz własną restaurację? Zobacz, jak odpowiednio zadbać o jej wystrój

recykling - plastik
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją restaurację, z pewnością wiesz świetnie, że nie jest to WCale lekki kawałek chleba - powie Ci o tym właściwie każdy restaurator. Zwykle praca w restauracji wiąże się z wielką ilością obowiązków, a dodatkowo musisz równocześnie znać się na sporej ilości rzeczy i podejmować poważne decyzje w wielu kwestiach - to niewątpliwie spore obciążenie dla chyba każdego, kto przynajmniej raz znalazł się w podobnej sytuacji.

Pages