Dekoracje i dodatki

Z czego wykonać zabudowę kominka - pożyteczne wiadomości

piękne wnętrze z kominkiem
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Zabudowę kominka zdołamy wykonać z wielu rozmaitych materiałów. W sklepach budowlanych bez problemu odszukamy to, co będzie nam potrzebne do zabudowy kominkowej. Powinniśmy pamiętać o tym, aby dobierać materiały dobrej jakości. Kominek winien być trwały i niepalny, potrzebnie musi znamionować się odpornością na niezwykle wysokie temperatury.

Zasady urządzania domów i mieszkań, na co zwracać uwagę podczas zakupu wyposażenia salonów

firanki
Author: Dekoria
Source: Dekoria
Kupno nowego mieszkania czy postawienie domu to wstęp do ostatniego etapu urządzania się, to znaczy całościowego wyposażenia pomieszczeń. Mieszkanie czy dom po wykonaniu ostatnich prac dostaje się w surowym stanie, i w praktyce do zrobienia będzie wszystko.

Jakimi sposobami przyozdobić mieszkanie przy niewielkim koszcie?

fototapeta
Source: http://dimlab.pl/
Remont jest ogromnie kosztownym przedsięwzięciem, dlatego wiele osób poszukuje alternatywnych sposobów na zmianę własnego mieszkania. Wbrew powszechnym opiniom możliwości jest naprawdę sporo, więc nie powinniśmy się nastawiać do rozwiązania tego sceptycznie. Bez uwagi na to, jakimi środkami dysponujemy, zdołamy znaleźć sposób na odnowienie swojego domu czy mieszkania. Jakie rozwiązania zaliczane są do szczególnie powszechnych?

Utworzenie doskonałego miejsca w domu do wypoczynku i relaksu jeszcze nigdy nie było tak proste jak dziś

pufa oparta o kosz
Author: Le Pukka Concept Store
Source: Le Pukka Concept Store
To duża zasługa tych, którzy dostrzegli brak na rynku mebli i przedmiotów służących głównie do relaksu i skonstruowali coś podobnego do tego, co każdy z nas powinien znać.

Jak funkcjonalnie zaprojektować pokój na poddaszu?

poddasze
Author: tpholland
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś miećgustowne mieszkanie na poddaszu domu? Albo zakupiłeś lokum w urokliwej kamienicy na starym mieście? Pokoje są niezbyt proste, a pod sufitem ze ścian wystają drewniane krokwie. Pokoje jest oryginalna, doskonała do zaaranżowania warsztatu plastycznego, bawialni albo salonu.

Drukowanie na płótnie

Obraz na płótnie
Author: POL-SKONE
Source: POL-SKONE
Fotografie to zapis przemijającej chwili, jaką pragnęłoby się na dłużej zatrzymać w pamięci by powracać do niej zawsze, gdy ma się na to ochotę. Każdy człowiek ma swoją ulubioną fotografię, która przypomina o znaczących chwilach w życiu lub po prostu budzi wyobraźnię a także pozwala odwrócić myśl od przyziemnych spraw. Poniektóre fotografie po prostu zasługują na to, by je wyeksponować.

Pages