Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Zainspiruj się do mneijszych lub dużych zmian twojej łazienki

Odświeżasz teraz mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka aż prosi się o remont? Dziś proponujemy ci sposoby na metamorfozę łazienki! Obiecujemy - niczego nie będzie trzeba skuwać!
pokój kąpielowy
Author: Lazienkaplus.pl
Source: Lazienkaplus.pl
Jakim sposobem? Pewnie pomyślało teraz większość czytających tekst. Co ciekawe, możemy wyremontować łazienkę prosto i łatwo, mianowicie kładąc nową glazurę na stare płytki. Zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu i jednocześnie remont przebiegnie bardzo szybko i cicho! Najpierw musimy zająć kupnem potrzebnych nam do łazienki przedmiotów. Jak pokazuje lou we wpisie ze zmianą łazienki w firmie jej mamy, można to zrobić z dużym wyprzedzeniem (inspiracje z lovingit.pl). Nie ma naturalnego światła? Urządź ją w jasnych kolorach, a na suficie zamiast zwykłego żyrandola umieść kilka mniejszych lampek halogenowych. Pozwoli to oświetlić jednolicie całą przestrzeń pomieszczenia. Przy lustrze zamocuj dodatkowe światło, będzie bardzo praktyczne, w przypadku, gdy będziesz chciała zrobić sobie make up. Dodatkowo postaraj się wybrać pastelowe kolory płytek – optycznie zwiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie wydawała się ona dużo większa. Nie wstawiaj również dużych szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki.

Ciekawy materiał? Jeżeli tak uważasz, to równie wciągające treści poznasz również we wpisie (http://www.filtrynakran.pl/filtry-prysznicowe), który jest tutaj!

Pomyśl nad tym, czy nie będzie dobrze zabudować wanny nadstawką, dzięki której stanie się ona prysznicem (wejdź na lovingit.pl). Gdy już dasz zakończysz część remontową pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach obecnie można kupić wiele ciekawych kompletów – mydelniczek, szklanek na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków potrzebnych w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te w morskim klimacie… Przypominają mi bowiem lato!