Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Wystrój pokoju dla dziecka - zobacz co jest teraz na topie

(Urodziny nowego członka rodziny to często ważny moment w życiu matki. Poza szczęściem z przyjścia na świat nowej istotki, trzeba zrobić dla noworodka odpowiednie miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest osobne miejsce w której zaaranżujemy pokój niemowlęcy.Nie musi być to duży pokój.


Pokój dziecięcy
Author: Angie Stalker
Source: http://www.flickr.com
Pomyślmy jednak, by było kolorowe.

Jeśli chcesz zgłębić opisywany w tym artykule temat, to kliknij tu i zdobądź użyteczne info dodatkowo w analogicznym portalu.

Ściany pomalujmy w subtelne, pastelowe barwy, okno przysłońmy barwną woalową firanką. Najczęściej w marketach z firankami znaleźć można naklejki z postaciami z bajek, albo firanki z baśniowymi motywami. To rewelacyjny pomysł! Ważne jest, kiedy już mamy wyremontowany pokój jest dobranie odpowiednich mebli - nasza strona.


Podstawowym meblem jest łóżeczko dla dziecka, z regulowaną wysokością. W ten sposób, wraz z dorastaniem maleństwa, krok po kroku będziemy obniżać wysokość materaca. Kolejnym potrzebnym sprzętem jest szafa na rzeczy maluszka, ręczniki i inne przyrządy do pielęgnacji dziecka. Nie zapomnijmy o zakupie mięciutkiego kocyka dla dziecka. Kolejne, mniej obowiązkowe, ale potrzebne gadżety to przewijak stojący, albo do przymocowania na łóżeczku oraz lampa nocna z rozproszonym, delikatnym światłem.


Optymalnie jest, gdy w pokoju nocnym znajdzie się również przestrzeń na niewielkie łóżko, na którym przez pierwszy miesiąc będzie spać matka dziecka. Dodatkowo dobrze będzie gdy w pokoju będzie miejsce na wózek, wanienkę i niewielką półeczkę z kosmetykami do dbania o skórę dziecka, o jednorazowych pieluchach nie wspominając- najnowszy artykuł.


Jeśli szukamy mebelki do pokoju dziecinnego, wybierzmy części z wielomodułowych kolekcji.

Kiedy już przeczytasz ten tekst, nie mniej atrakcyjna będzie ta pełna notka (https://multibrand24.pl/Hokery-c375), ponieważ zawiera zbliżone informacje na ten temat.

Dzięki temu razem z rośnięciem dziecka możemy uzupełnić kolejne elementy – szafkę, biurko, półeczki na zabawki. W ten sposób nie poczujemy jednorazowo dużego wydatku, a stopniowo uzupełnimy braki w pokoiku