Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Wygodne i schludne rolety dzień-noc do naszego domu.

Roleta dzień-noc to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na piękną aranżację okien i dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb domowników. Rolety dzień- noc odznaczają się zastosowaniem dwóch warstw tkaniny o różnorodnej przepuszczalności światła, która reguluje poziom natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniach. Montując tego rodzaju rolety można korzystać ze światła dziennego i nie narażać się ciekawskie spojrzenia przechodniów. Przemienny układ pasów które przepuszczają lub zatrzymują światło pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu we wnętrzu.
Rolety zewnętrzne
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Roleta dzień-noc stosowana jest do okien PCV, aluminiowych lub z drewna.Prosta i niezawodna konstrukcja czyni ją niezwykle atrakcyjną cenowo osłoną okienną. Roleta dzień-noc znakomicie nadaje się do aranżacji i zaciemnienia biura, salonu, toalety lub pokoju dla dzieci. Bardzo eleganckie, a zarazem funkcjonalne tkaniny rolety dzień-noc to tkaniny, mające pasy przezierne i przyciemniające.

Przyłożenie dwóch warstw tkaniny - jedna na drugą oraz przesuwanie ich względem siebie, daje szereg możliwości regulowania poziomu nasłonecznienia czy przyciemnienia wnętrza.To najnowsza oferta wśród dekoracyjnych osłon okiennych, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Ta nowoczesna tkanina, zwana także zebrą lub duo, pozwala na regulowanie w precyzyjny sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Pełna oferta: .

Dzieje się tak za sprawą zastosowania podwójnej warstwy tkaniny, co pozwala uzyskać efekt podobny do tego w żaluzjach poziomych.

Czy ciekawią Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu (https://probudiament.pl/ciecie-zelbetu/) i znajdź więcej informacji na przedstawiany temat - zapewne będą niesamowicie wciągające.

Za sprawą odpowiednio ustawionego materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać krajobraz na zewnątrz. Roleta (Rolety Wrocław - https://interdeko.pl/https://interdeko.pl/) dzień-noc zastępuje wszystkie dotychczasowe przysłony na okna - takie jak żaluzje, zasłonki czy firany. Okna wyposażone w roletę dzień-noc, tworzą wyjątkowy charakter całego pomieszczenia.
Seria rolet Blackout marki Prakto
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Rolety dzień-noc to innowacyjny system rolet, który przy pomocy jednej rolety pozwala na utrzymanie światła we wnętrzu, ale również całkowite jego zaciemnienie. Lekki i subtelny wygląd oraz pastelowe materiały podniosą komfort i intymność każdego wnętrza oraz zabezpieczą przed nadmiernym nagrzaniem. To niezwykle prosty, wygodny i niezawodny system wzbogacony rozmaitymi sposobami bezinwazyjnego montażu. Roleta dzień-noc pozwoli nie tylko ochronić wnętrze przed promieniami słońca, ale także może zastąpić zasłonki i firanki i posłużyć jako element aranżacji pomieszczenia.