Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Wspomnień czar schowany w gustownych ramkach ozdabiających dom i każde inne wnętrze.

Nasze życie biegnie cały czas do przodu. Coraz szybciej i szybciej nie dając nam chwili na rozkoszowanie się pięknymi momentami czy urokami krajobrazów wokół nas. Także podczas ferii nieraz nie możemy się zatrzymać i nacieszyć pięknem wokół nas. Dlatego za wszelką cenę staramy się uchwycić te magiczne chwile. Staramy się uchwycić nasze wspominania, piękno ulotnych sekund, na fotografiach i zdjęciach. Dzięki nim możemy zatrzymać te niezwykłe momenty na dłużej. Ale nasze drogocenne wspomnienia zasługują na równie piękną oprawę.

zdjęcia w ramkach
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Szczególnie, kiedy powracamy z wakacji, wraz z następną porcją wspomnień w duszy i zestawem zdjęć naszym aparacie, można zaopatrzyć się w kilka ramek na zdjęcia aby upiększyć nasz dom i wnętrze.Jednak, aby dobrze ukazać charakter zdjęcia trzeba je odpowiednio zaprezentować. Fotografie krajobrazów dzikiej, nieujarzmionej natury, najlepiej prezentują się pojedynczo, w dużych formatach powieszone na ścianie. Fotografie reporterskie, przedstawiające nasze przygody, najlepiej zaprezentują się w większej ilości. Dlatego lepiej zakupić dla nich małe ramki stojące i ułożyć po kilka na szafce lub półce (więcej: klik w link).

zdjęcie w ramce na ścianie
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Bez względu jednak od stosowanej konwencji, nasza rama, tak samo jak każdy element lokalu, musi współgrać z duszą naszego wnętrza. Inaczej nie tylko ramka będzie szpecić nasze lokum, ale także ta zła aura przeniesie się na same zdjęcia. Najlepszym oraz najpewniejszym rozwiązaniem jest nurt klasyczny. Obejmuje on drewniane ramki lub antyramy dla zdjęć usytuowanych na czarnym tle. Taka konwencja daje nam prawie stuprocentową pewność, że nasze fotografie będą należycie zaprezentowane. Pasuje ona też do każdego domu, więc nie musimy się obawiać o ich ujemny wpływ na mieszkanie. Więcej o aranżowania wnętrz: w salonie.

Czy pragniesz dokładniej zbadać omawiany na tej stronie temat? Jeśli tak, bez grymaszenia kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej na tej witrynie (http://www.lampyilampki.pl/319-lampy-sufitowe-lazienkowe).


Ale nurt najpowszechniejszy jest również najmniej oryginalny. Oznacza to, że zdjęcia mogą nie specjalnie wyróżniać się w domu i wnętrze a co za tym idzie, być niewidoczne.

Więc albo zakładamy, że same zdjęcia w sobie są na tyle wyjątkowe, że przyciągną wzrok każdego odwiedzajacego albo musimy zdecydować się na rozwiązania trochę mniej konwencjonalne. Pomysły mniej konwencjonalne można dzielić taka samo jak aranżacje domu na style prowansalskie, skandynawskie, nowoczesne czy kolonialne. Każda stylistyka znamionuje się swoja kolorystyką oraz ozdobieniami, które znajdują swe odzwierciedlenie w ramach naszych zdjęć.

Niezwykle nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, aby przeglądnąć nasz tekst. Jeżeli masz ochotę na inne, to kliknij link tanieoswietlenie.pl i przejdź do kolejnej witryny.

Dla przykładu nurt kolonialny, charakteryzujący się łączeniem surowej angielskiej mody z orientalną stylistyką, są głównie utrzymane w brązowo-czerwonej kolorystyce. Często sá na nich złote zdobienia nawiązujące do tamtejszej ornamentyki. Za to w kierunku francuskim dominują złote ramki o bogatym wzornictwie.