Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

W mieszkaniu, które jest w stanie deweloperskim, zawsze możemy jeszcze dostawić dodatkowe ściany

Niekiedy okazuje się, że w swym mieszkaniu chcemy przestawić to i owo w obecnej przestrzeni. Należy wówczas stawiać nowe ściany.


Ścianki działowe najłatwiej jest zrobić w lokalu, który jest jeszcze w surowym stanie.


lampka biurowa
Author: Sebastian Włoszek
Source: http://www.flickr.com


okna
Author: Knauf
Source: http://www.pressoffice.pl/files/000001/20090629__1.jpg


Fototapete für Kinderzimmer
Author: Fixar
Source: http://fixar.de


Jednak nikt nie mówi, że po ułożeniu podłóg i pomalowaniu murów nic już nie wolno zmieniać. Dzisiaj ściankę możemy dobudować naprawdę w szybki sposób.

Niniejszy artykuł jest dla Ciebie ciekawy? Jeśli tak to, przeczytaj także podobne wątki, które zawierają informacje na przedstawiany wątek.

Wszystko zależy od tego, czy ma być ona gruba i czy musi wygłuszać dźwięki. Jeżeli nie to jest naszym celem, a nowa ścianka jest niezbędna raczej do symbolicznego odgrodzenia przestrzeni, to możemy zamówić ściankę szklaną. Jest to rewelacyjne rozwiązanie na przykład do kawalerek typu studio, gdzie pragniemy odseparować część sypialnianą, a nie chcemy, aby wyglądała ona na klaustrofobiczną. Oprócz tego świetnie będzie wyglądać też tam, gdzie po odseparowaniu przestrzeni nie mielibyśmy okna. Szkło przepuszcza promienie słoneczne i całość fantastycznie funkcjonuje. Rzecz jasna szkło musi być wówczas matowe lub mleczne. Jeśli jednak ścianka będzie postawiona w dużym apartamencie, aby na przykład trochę oddzielić kuchnię od salonu, to wystarczy zwykły regips czy cegła. W firmach często wykorzystuje się nowoczesne rozwiązanie ścianki przesuwnej.
Mianowicie jakieś pomieszczenie może być wykorzystywane jako jedna duża sala konferencyjna lub kilka mniejszych. Ścianki zakłada się wtedy na specjalnych szynach. Zwykle do ich składania używa się pilota i nie trzeba w ogóle się z nimi siłować.