Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób zmieniły się łazienki w ciągu ostatnich lat

Do dzisiaj mam w pamięci umywalnię mojej babci żyjącej na wsi. Łazienkę, bo ubikację w kształcie drewnianego klocka z wyciętym serduszkiem w drzwiach babcia miała na zewnątrz. A umywalnia? Łazienkę stanowił wyodrębniony kąt w dosyć sporej kuchni, zakryty zasłoną. W kącie ustawiony był zestaw stelaż z miską, obok gliniany dzban, służący nalewaniu wody w miednicę. Woda lodowata, częstokroć wprost ze studzienki.
Marmur jak perły i mała czarna
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Jeden raz w tygodniu babka nagrzewała na kuchennym piecu kocioł wody do kąpieli. Chociaż miło wspominam wolny czas spędzany u babci, doceniam komfort codziennego natrysku a także niekiedy gorącej kąpieli w wannie pełnej pachnącej piany. I choć wychowywałam się w mieście, gdzie oczywiście toaleta już była, wielce odróżniała się od nowoczesnych! Najpierw lamperie wymalowane farbą olejną. Kiedy natomiast w handlu pokazała się początkowa ceramika łazienkowa, mój tatuś sterczał w długaśnej kolejce, zanim dostał płytki o nieokreślonej barwie i nie całkowicie takie, jakie obmyśliła sobie moja rodzicielka.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu zagłówki do łóżek tapicerowane, żeby poznać ciekawe fakty na opisywany w tekście temat. Czekamy z niecierpliwością na twoją recenzję!

Jednakże radosny wiózł je do własnego mieszkania nieomalże przez połowę Polski. Aktualnie prawie już zapomnieliśmy o tych jakże spartańskich czasach.
W sklepach mamy ogromny wybór ceramiki łazienkowej nieskończenie wielki wybór wanien, kabin prysznicowych, umywalek a także sedesów. Możemy mieć toaletę jaką tylko sobie wymarzymy, wyszukaną, nawet nadzwyczaj zbytkowną i drogą. W kierunku starożytnej Grecji albo też we współczesnym, kolorową lub w jednym, dominującym odcieniu. Ten niezmierzony asortyment ceramiki łazienkowej spowodował, że bez mała miesiąc zastanawiałam się jak urządzić toaletę w moim nowym, pierwszym mieszkanku.

W końcu, (gdyż urządzałam całe moje gniazdko w nieco wiejskim stylu), postanowiłam urządzić umywalnię cokolwiek na styl babcinej, to jest kupiłam zestaw stelaż z miską, który zastępuje mi umywalnię. Sprawdź więcej: polecane stelaże podtynkowe. Dokupiłam również gliniany dzban, służący raczej celom dekoracyjnym. Ceramika łazienkowa w mej łazience tu i ówdzie upiększana jest drobnym wzorem, utrzymana jest w płowych kolorach, brodzik kwadratowy ravak, osłonięty zasłonką w kwiecie (tak jak u babki). Zobacz więcej: . Muszę powiedzieć, że czuję się tu, w każdym calu niepowtarzalnej, nieprzeciętnej całkiem swojsko, a równocześnie bardzo komfortowo. Przyjemnej kąpieli!