Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

W czasach, kiedy wszyscy w każdej chwili pędzą, a czas to pieniądz, trzeba stale mieć ze sobą zegarek

Zegarek jest tym wynalazkiem, który jest popularny od wieków. W przeszłości mieli je wyłącznie mężczyźni. Noszono zegarki na łańcuszku i wkładano do kieszeni w kamizelce.


łóżko piętrowe
Author: Joe Goldberg
Source: http://www.flickr.com


Były to bardzo delikatne urządzenia, które należało precyzyjnie nakręcać. Dziś zegarki są już całkowicie inne.


designerskie zegary
Author: Ultra Architects
Source: www.Sztuka-Wnetrza.pl
Faktem jest, że dzisiaj czas jesteśmy w stanie zweryfikować na kilka sposobów - w telefonie lub online. Jednak zegarek, który mamy na ręku, to zupełnie inna sprawa. Nigdy nie wyczerpie mu się bateria, a dodatkowo jesteśmy w stanie nabyć taki zegarek, który będzie w stu procentach mówił o nas. Poza tym możemy wybrać designerskie zegary do swojego domu. Na ścianie wcale nie musi wisieć byle jaki zegar z dyskontu lub sfatygowany zegar z kukułką. W obecnych czasach nasz zegar wcale nie musi nawet na pierwszy rzut oka przypominać zegara. Zegar naścienny może przedstawiać atom, a cyfry mogą być rozproszone i rozrzucone po ścianie. Powinna również spodobać się nam możliwość, aby połączyć zegar razem z fotografiami.klikaj apdmarket.pl apdmarket.plZamówmy wtedy zegar, który będzie wpasowany w siatkę z ramkami. Mamy możliwość w nich umieścić fotografie naszych szkrabów albo fotografie z podróży. Jeżeli o wyjazdach mowa - nasz zegar może być też wkomponowany w kontur mapy świata, który zajmie całą ścianę.


Szpilkami możemy wtedy zaznaczać miasta, w których byliśmy i te, do których marzymy za jakiś czas dotrzeć. Świetnym pomysłem jest wówczas również ulokowanie niewielkich zegarów, które będą pokazywać czas w innych krajach.