Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Urządzanie małej kuchni – czyli jak zrobić to z wyczuciem

W kuchni skupia się wszystko. Startując od robienia posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po wielkie imprezy. Miejsca jest niewiele, ale dzięki temu to pomieszczenie, jako jedno z niewielu tętni tak intensywnym życiem. Tutaj są zapachy.


kuchnia, wystrój, wnętrza
Author: Franke
Source: Franke
Właśnie przez to niewielka kuchnia (zobacz kuchnie na wymiar grodzisk mazowiecki) i jej aranżacja jest bardzo istotna, aby wykonywane przekąski pachniały jak najintensywniej. Starczy trochę różnych koncepcji, żeby mądrze i ze smakiem wykończyć to małe wnętrze.
Najistotniejszym sprzętem są meble. W niewielkiej kuchni nie mamy na nie zbyt wiele miejsca, w takim przypadku najlepsze koncepcje będzie optymalne. Możemy namówić się na meble na wymiar, co będzie rozsądnym wyjściem.

Tym sposobem unikniemy zostawiania zbędnych kątów, w których leżeć będzie kurz, a dzięki odpowiedniej pracy architekta żaden kąt nie będzie ominięty. Stół nie zawsze jest niezbędny, bo przy niewielkiej kuchni najczęściej jemy w pokoju dziennym. Szafki na przyprawy, czy przepisy nie powinny być schowane. Wszystko na wyciągnięcie dłoni, po to aby w każdym momencie bez problemu można je zabrać do ręki.


kuchnia, meble
Author: PunkToad
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz konkretniejszych przykładów i pomysłów na wyposażenie niewielkiej kuchni? Zalecamy zerknąć yu: - tekst jest okraszony fajnymi zdjęciami gotowych aranżacji.

Gadżety. Nie rezygnujmy z ozdabiania okna.http://creoconcept.pl/pl/klienci/ (oferta)Topowość na rolety była, ale odchodzi do lamusa. Nic nie zastąpi niewielkiej firaneczki, która nada naszej niewielkiej kuchni powabu i urokliwości. Czego jeszcze potrzebuje Twoja małych wymiarów kuchnia? Sprawdź teraz: