Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Udekoruj swoje mieszkanie

Author: JeremyGeorge
O charakterze określonego wnętrza decydują nie tylko użyte elementy konstrukcyjne, ale także wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne.
Oferta pod tym względem ciągle się zwiększa, a same części dekoracji ulegają trendom. Ozdabiać można w zasadzie każdą cześć miejsca zamieszkania. Wybór dotyczy kolorów, stylistyki, form. Coraz większa liczba ludzi decyduje się na wykończenie mieszkania w stylu współczesnym, minimalistycznym.

Zobacz, że praktyczna witryna ma użyteczne dane, które są wartościowe - one Cię niezaprzeczalnie kompletnie pochłoną. Wejdź tu!

Z drugiej strony istnieje wielu zwolenników klasyki, lubujących się w elementach i ozdobach antycznych lub stylizowanych na antyczne. Dostępna jest szeroka gama pomysłów oraz przedmiotów o charakterze ozdobnym. Jeden element może przesądzić o stylu całego domu. Przykładem mogą być panele szklane. Jest to rozwiązanie nowatorskie, mogące z powodzeniem zastąpić tapety.


Dekoracje ścienne

Oprócz paneli istnieją przeróżne przedmioty, mogące zmienić styl i wygląd ścian. Przez całe lata wykorzystywane były tapety, można je było spotkać praktycznie we wszystkich mieszkaniach. Były one dostosowane do typu wnętrza, w jakim się znajdowały, a zatem na przykład w ciemnych barwach do przedpokoju czy korytarza, tapety ze zwierzątkami czy postaciami z bajek w pokojach dziecinnych. Na dzień dzisiejszy odchodzi się od wykorzystywania tapet, na rzecz rozmaitych farbna ścianach. Wykorzystuje się różne barwy, które także decydują o stylu wnętrza. Innym ciekawym rozwiązaniem są fototapety. Jest to także element stosunkowo nowy, zwłaszcza w polskich domach. Często fototapety wykorzystywane są w lokalach użytkowych, czyli barach, restauracjach czy sklepach. Mogą przedstawiać właściwie każdą rzecz, od motywów roślinnych aż po panoramy miast. Ciekawym pomysłem są mapy, służące do celów ozdobnych. Niektóre z nich stylizowane są na stare, inne są współczesne i mogą także być wykorzystywane do celów praktycznych.

Dekoracje okien


Podobnie jak w przypadku ścian, jest wiele możliwości dekoracji okien. Będą to przede wszystkim wszelkiego typu firany, zasłony i rolety, które można wieszać w różnych konfiguracjach w zależności od upodobań. Elementy te mogą być wykorzystywane zarówno do zasłaniania okien, jak i wyłącznie do celów ozdobnych. Ciekawym rozwiązaniem są naklejki na szyby, które mogą zastępować firanki, ograniczając dostęp światła, a także są świetną ozdobą Wzorów jest bardzo wiele, w większości są to jednak motywy roślinne.


Author: B.S.