Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Udekoruj swoją łazienkę z pomysłem

Każdy, kto nabywa nowe mieszkanie, musi przed przeprowadzką jeszcze je urządzić. Nie każdemu łatwo idzie aranżowanie od początku po kolei każdego pokoju.


Na szczęście z łazienką przeważnie nie mamy większego kłopotu. Jest to miejsce głównie funkcyjne. Lecz warto czasami dostosować je do naszego gustu.


Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki styl łazienki może być dla nas najbardziej właściwy. Można postawić na nowoczesność, wybrać płytki w zimnym kolorze, granatowym lub szarym, do tego dopasować wszystkie akcesoria ze szklanego lub stalowego tworzywa - jest to ostatnimi laty niezwykle popularna aranżacja.

Zgromadziliśmy tutaj ciekawe dane, zatem jeśli masz chęć dowiedzieć się czegoś jeszcze obejrzyj więcej tu (https://wphw.pl/blog/naroznik-czy-kanapa-moze-sofa-co-wybrac-wphw-pl) naszych stron.

W celu jej niewielkiego ocieplenia, warto wstawić kwiatek doniczkowy. Można także zdecydować się na udekorowanie łazienki w nurcie bizantyjskim. Wtedy dobrze na ścianach zainstalować mozaikę ceramiczną, która doskonale wyrazi klimat orientu. Do kompletu wolnostojąca, złocona Wanna, i będziemy mogli poczuć się jak w Konstantynopolu .
łazienka
Author: InsideLab
Source: InsideLab


łazienki
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Warto również wiedzieć, jakie dodatki najlepiej kupić. Jeśli posiadasz tylko taką możliwość, w twojej łazience powinna znaleźć się umywalka ścienna. Jest ona przyczepiana do tynku, przez co zabiera mało miejsca i jest bardziej stabilna. Jeśli chcesz mieć prysznic, nie rezygnuj z wanny. Możesz bowiem nabyć taką trójkątną z dobudowaną kabiną prysznicową. Z kolei jeśli chcesz umieścić u siebie kwiat doniczkowy, a nie posiadasz okna, to żaden problem. Zapytaj w kwiaciarni o rośliny preferujące wilgoć i niepotrzebujące słońca - .
Dekorowanie swojej łazienki to nie lada wyzwanie.


Celować w nowoczesność czy orientalny styl? Umywalka ścienna czy wolnostojąca? Jakie dodatki dopasować, i wiele innych. Najważniejszym jest jednak, abyś to ty jako gospodarz, komfortowo czuł się w tym pomieszczeniu.