Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Szafy jako najistotniejsze sprzęty w domu - Poznaj kilka najlepszych propozycji

Szafa jest jednym z najważniejszych mebli w każdym mieszkaniu. Dzisiaj producenci proponują szeroką gamę szaf, różniących się zarówno wielkością, kolorystyką, jak i trendem.

Szafy wnękowe
szafa z ubraniami
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
dostosowane są do pragnień zamawiającego. Tworzone są na wymiar, to znaczy że doskonale dostosują się do miejsca. Nie ma kłopotu z brakującymi, czy sterczącymi częściami. Surowce, z jakich są wykonane, również leżą w gestii zamawiającego. Drzwi mogą być przesuwane, albo otwierane w tradycyjny sposób. Zestaw takiej szafy, czyli wszelkie półki, komory, czy wieszaki ustala klient. Zobacz naszą propozycję: kliknij i wybierz. Powinno się je dobrać do własnych wymogów. Każda półka może mieć inny rozmiar, a wieszaki mogą być ulokowane na dowolnych stopniach. To nadzwyczaj komfortowe ze względu na rozmaitość wymagań. Fronty szafy wnękowej robi się z bardzo różnych tworzyw, między innymi z płyt laminowanych, wiórowych, drewnopodobnych pokrytych okleiną, mat naturalnych takich jak rattan i bambus, mat skóropodobnych, z rozmaitego gatunku szkła, luster także różnych tworzyw dostępnych na dodatkowe zamówienie. Co istotne, realne jest splatanie dwóch, bądź więcej surowców w jednym skrzydle, na przykład płyty laminowanej i szkła.
szafa z lustem
Author: Steve Larkin
Source: http://www.flickr.comWykończeniem frontów są stalowe, bądź aluminiowe teowniki, których kształt i kolor jest możliwość dobrać do frontów. Taką szafę jest możliwość wyeksponować, lub dyskretnie ukryć. Wyeksponowana będzie czytelnym fragmentem wnętrza (sklep meblowy) i jego dekoracją. Taki rezultat można uzyskać dzięki zastosowaniu surowców rzucających się w oczy, na przykład lakierowanych płyt, albo różnych kolorystycznie od reszty wnętrza. Szafę można także wkomponować we wnętrze, tak, ażeby nie zwracała na siebie uwagi, na przykład projektując przody w kolorze ściany, bądź powtarzając na nich ten sam wzór co na ścianie.
Wolno stojące szafy to wypróbowane podejście. Można nabywać je w elementach, a następnie na własną rękę konstruować w domu. Zapłacimy dużo mniej niż za skończony produkt. Współczesne, nowoczesne szafy zaskakują atrakcyjnymi rozwiązaniami. Drzwi sterowane pilotem to jedna z ciekawostek technicznych. Modułowy podział szafy pozwala na dowolną transformację jej części.