Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Simplehuman, a Rosendahl - a więc, akcesoria do wnętrz oraz zestawy porcelany stołowej

Co to są za firmy: Simplehuman oraz Rosendahl? Skąd pochodzą? Co produkują? Jak wysokie są ceny tych firm produktów? To wszystko i jeszcze bardziej dużo odczytasz w naszym osobistym artykule!


przedsiębiorstwo Simplehuman, to amerykańska logo, która może się kojarzyć z jednym: ponadczasowymi trendami.
Łóżko w sypialni
Author: gjbell
Source: http://www.flickr.com


komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Produkty przedsiębiorstwa, przygotowywane przez wielu ekspertów, otrzymały bardzo dużo nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence i bywają doceniane przez wielu użytkowników. Marka została nagrodzona także w bardzo specyficzny oraz pożądany metodą - najlepszy jaki ma możliwość być - przedmioty marki Simplehuman "wystąpiły" w wielkich produkcjach serialowych, między innymi wewnątrz serialach: "Dr. House", „Lost”, „CSI Miami” lub choćby „Herosi” oraz "Gotowe na wszystko". Przedmiotami marki Simplehuman są między innymi: dozowniki bezdotykowe, kosze przeznaczone na śmieci, lusterka podróżne, ociekacze do garów i tak dalej. Kwoty tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotych po koło tysiąca złotówek.


Jeżeli może chodzić o markę Rosendahl, to jest to Duńska firma, której przodującymi rzeczami bywają wyroby zrobione z porcelany .

Zaciekawił Cię poniższy komentarz z strony (http://www.chryzantemy.pl/)? Jeśli go nie aprobujesz, to zachęcamy do polemiki. Każda debata będzie mile widziana.

Porcelana ta bywa złączeniem funkcjonalności i prostoty, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikatowe przedmioty, które można, a wręcz powinno się użytkować na każdy dzionek i by te rzeczy sprawiały jak największą przyjemność.
Głównymi używanymi do produkcji marki materiałami są: porcelana kostkowa, szkiełko kryształowe oraz stal szlachetna. Kwoty tych produktów trzymają się między kilka złotych, a nawet powyżej siedem setek złotówek.