Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Są ludzie, którzy są zagorzałymi globtroterami - każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miast w Europie oraz na świecie

Jeżeli fan podróży urządza mieszkanie, to z pewnością będzie tam wiele akcentów jego wycieczek. Na półkach zobaczymy przeróżne souveniry, a na ścianie ujrzymy pocztówki albo fotografie.


A co stałoby się, gdyby na jakiejś ścianie w salonie umieścić własne ulubione zdjęcie w wielkim formacie? Byłby to nieziemski efekt. Pomocne w tym są fototapety miasta. Możemy wybrać coś z takich ujęć, które proponuje nam firma lub mamy prawo im zlecić wykonanie własnego ujęcia. Będziemy wówczas uszczęśliwieni. Popijając rano kawę lub jedząc obiad będziemy stale zerkać na nasza fototapetę i będzie ona wywoływać uśmiech na naszej buzi.kliknij w źródło szablony do mebli szablony do mebliWspominać będziemy naszą podróż i znów będziemy marzyć o kolejnej.


glamour
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
Wyszukując zdjęcie miasteczka, powinniśmy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Powinniśmy zastanowić się czy pasuje to do naszego pokoju oraz czy korzystniej będzie wybrać ujęcie zrobione za dnia czy nocą? Jeśli zdecydujemy się nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie ogólnie jest świetne, okaże się, że efekt końcowy jest niezadowalający, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu.

Jeśli chcesz zgłębić dane na opisywany wątek, to odsyłam do linka (https://www.alena-firany.pl/firany-zas/pokoj-dzieciecy/dzieciecy-firanki-metrazowe.html) w którym odnajdziesz wiele interesujących danych, które dokładnie omawiają temat.

A przecież każdy wie, że zadaniem wystroju wnętrz jest rozjaśnianie pokoi i optyczne ich powiększanie. Ciemne kolory jednakże temu nie sprzyjają.


Z tego powodu warto swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeśli nie jesteśmy zbyt pewni, to powinniśmy się skonsultować z fachowcem.


Wybór fototapety powinien być gruntownie przemyślany, by podobał się nam przez długie lata.