Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Różnorodne pomysły na przyozdobienie ścian w pomieszczeniach

Zapewne każdy z nas spotkał się ze stwierdzeniem, że dom bez obrazów jest niczym cudnej urody twarz bez oczu. I należy się z tymi słowami zgodzić, ponieważ to obrazy często są dopełnieniem całej stylizacji . Jeden obraz, chwila zastania nad miejscem na ścianie i pomieszczenie nabiera innego charakteru. W ramy oprawić możemy wszystko. Zdjęcia, rysunki dzieci, stare druki, lub samodzielnie stworzone kolaże. Pamiętajmy tylko, aby charakter elementu pasował do klimatu mieszkania i osobowości właściciela.
obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
W ostatnich latach w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może nam zagwarantować niesamowity efekt.

Szczególnie spodobały się nam tryptyki. W dzisiejszych czasach stawia się na drobiazgowe odtwarzanie rzeczywistości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz technologii komputerowej, dlatego nic nie ogranicza naszych dekoratorskich zapędów. Kwiaty, pejzaże, reprodukcje (zobacz również reprodukcje) malarzy – oferta jest imponująca. Fine art print umożliwia uzyskanie bardzo wysokiej jakości, przy jednoczesnym zapewnieniu trwałości barw.

Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować prywatne zbiory zdjęć lub meble do żłobka projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

obraz
Author: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Source: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl
Spośród zdjęć z domowej kolekcji zdecydujmy się na takie, które kojarzy nam się z miłymi chwilami (jeżeli jest to zdjęcie z wiekowego, rodzinnego albumu, istnieje możliwość by je zeskanować). Wybierzmy swój plik ze zdjęciem, a w następnej kolejności poszukajmy w internecie drukarni, wpisując frazę: obrazy drukowane. Wykwalifikowani pracownicy niewątpliwie postarają się zrobić wszystko, aby format, przygotowanie pliku i efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania.

Dobierając obrazy na ścianę pilnujmy się pewnych zasad. Pamiętajmy, że wszystkie elementy muszą do siebie pasować, i nie mogą spoglądać na nas z każdej ściany. W tej kwestii zwykle sprawdza się minimalizm. Przy urządzaniu prywatnej galerii umieśćmy więc kilka ramek obok siebie, na jednej ścianie. Ramki powinny być ułożone w kształt kwadratu, prostokąta czy trapezu, tak by stanowiły oryginalną ozdobę wnętrza.