Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Program do rozliczania pit, kontra portal podatkowy - czyli, podliczenie PIT 2016 / 2017

Myślisz nad tym, jak uzupełnić w tym roku swoją deklarację PIT? Ściągnij przeznaczony do tego programik na komputer! A może zastanawiasz się, czym dokładnie jest ten portal podatkowy? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym tekściku po opowiadamy Tobie o tym oraz o jeszcze bardziej dużo, tylko odczytaj go dokładnie!


Nadszedł nowy rok, dlatego czas zacząć rozmyślać o wypełnianej co roku deklaracji PIT.


Telebim led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl


Wewnątrz naszego nowym felietonie chcielibyśmy zachęcić wszystkich do korzystania z programu do tej rzeczy przeznaczonego, a więc programiku do wypełniania wspomnianej deklaracji. Program do rozliczania pit, ponieważ o nim tu mowa, jest łatwym i intuicyjnym programem, który to pozwoli naszym osobom w prosty i przystępny metodę wypełnić i wysłać deklarację do naszego własnego urzędu skarbowego. Wystarczy wypełnić dobrze konkretne rubryki, a nasz programik uczyni resztę.

Jeśli chcesz poznać coś naprawdę niezwykle przydatnego, sprawdź treść tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Jednakże wewnątrz naszego artykule nie będziemy się głębiej w ten temat "wciągać", gdyż mamy jeszcze pojedynczy do przedyskutowania, a którym jest...


Portal podatkowy, to nowiutki system teleinformatyczny utworzony przez administrację podatkową. Został on utworzony dlatego, by wspierać podatników, i dopomagać im przy wypełnianiu owych dokumentów, które bywają dla owej administracji.
Istnieją jej dwie cząstki: ogólnodostępna, czyli taka, w której to mamy możliwość składać deklaracje podatkowe przez Internet (system e-Deklaracje), czy choćby wiadomości, które dotyczą uzupełniania obowiązków podatkowych a także tak dalej.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej szczegółów na przedstawiany w tym tekście temat, to zobacz tu śmiało uzupełniające informacje.

Ostatnia część to Cząstka po zalogowaniu, która to umożliwia bezpośrednie kontaktowanie się z organami podatkowymi, a także wiele innych.