Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Praktyczne wyposażenie w Twoim ogrodzie

Duża grupa Polaków ma dom, a przy nim ogród. Ci, którzy mieszkają w blokach, niezwykle często mają ogródki, jakie rekompensują im ten brak. Warto więc poznać interesujące sposoby na ich zaaranżowanie.


stojaki na drewno
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Zdaje się, że jako naród mamy wrodzoną potrzebę przestrzeni: kochamy wszelkie ogniska, zagajniki, nawet skwery. Jeśli mamy dom, to bez dyskusji z ogródkiem, jeśli poszukujemy lokum, to jedynie w zielonej dzielnicy, a jeśli brak nam kontaktu z przyrodą, kupujemy ogródki działkowe. Jedni traktują te małe kawałki ziemi jako prywatne trawniki, inni organizują tam ogród z prawdziwego zdarzenia. Jednakże i ci i tamci z pewnością mogą wyłącznie skorzystać, jeśli poszliby do jednego z sklepów budowlanych, jaki ma specjalny dział ogrodowy. Kupić tam można wiele ciekawych gadżetów, które na pewno przydadzą się w każdym ogrodzie. Zaliczyć do nich można domki ogrodowe- Cóż to jest? To niezwykle szeroka gama domków o niewielkich gabarytach, jakie mogą spełniać mnóstwo ról. Wykonywane są one zazwyczaj z drewna, lecz osiągalne są także z plastiku. Domki ogrodowe można wykorzystywać jako miejsce zabawy najmłodszych – mogą one się tam chować, robić spotkania towarzyskie, przechowywać swoje skarby i tak dalej: nieograniczona niczym dziecięca wyobraźnia na pewno podpowie, jak zrobić z nich użytek. Ponad to domki ogrodowe doskonale sprawdzają się jako swoiste szafy na narzędzia (maszyny stolarskie) ogrodnicze: konewki, kosiarkę, węże do podlewania kwiatów albo meble ogrodowe, jakie trzeba chronić przed złą pogodą. Warto posiadać taki domek, doda on charakteru naszej działce oraz będzie użyteczny.


Kolejny przedmiot, jaki opłaca się posiadać nie jedynie w ogrodzie, lecz także w domu, to stojaki na drewno- Umożliwiają one skuteczne składowanie drewna, jakie będziemy palić czy to w domu czy też z okazji ogniska lub grilla. Przechowywanie go byle jak doprowadza najczęściej do jego zamoknięcia, przez co drewno staje się bezużyteczne. By zmienić taki stan rzeczy wystarczy kupić odpowiedni stojak, zależnie od tego, czy chcemy magazynować drewno w domu czy na wolnym powietrzu. Stojaki na drewno da się zakupić w bardzo bogatym asortymencie, dzięki czemu każdy na pewno będzie zadowolony.