Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje o uprawie chryzantem, ich najczęściej spotykane kolory i rozmiary.

Chryzantemy prawie każdemu będą się kojarzyć z pierwszym listopada. To właśnie wtedy na wszystkich grobach kładzione są przepiękne, duże kwiaty w doniczkach, którymi są właśnie chryzantemy. I ten świąteczny okres jest także dniem, kiedy sprzedaje się ich najwięcej, handlujący przy cmentarzach oferują niekiedy setki doniczek, od całkiem niedużych aż po wielkie, rozłożyste kopuły kwiatów.


kolorowe chryzantemy
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Bo kwiaty, jakie potocznie wszyscy nazywają chryzantemami, występują w wielu odmianach, bardzo się różniących rozmiarem rośliny, rozłożystością oraz kolorystyką i wielkością kwiatów. Więcej informacji tutaj: wejdź na naszą stronę Przeważnie chryzantema występuje w kolorach białym, czerwonym, fioletowym i żółtym, lecz w kwiaciarniach można bez problemów kupić także inne, mniej popularne odmiany. Ogromnie różnorodne są również ilość i rozmiary kwiatów. Pewne odmiany mogą mieć kilka czy kilkanaście dużych kwiatów, i one właśnie nadają doniczce odpowiedniego wyglądu, a inne będą się składać z dużej ilości mniejszych kwiatków, tworzących wspaniałą kompozycję.

Ale kwiaty te są również przepiękną rośliną ozdobą, bardzo ładnie wyglądają na przykład w późno jesiennych kompozycjach ogrodów. Świetnie będą się nadawać dla mniej doświadczonych ogrodników, bo nie są wymagającymi roślinami i ich hodowla jest bardzo prosta. Jeżeli komuś nie będzie się jednak chciało bawić w uprawianie chryzantem, to może odwiedzić jedną z licznych upraw i tam kupić potrzebną liczbę kwiatów. Doskonałe opinie wśród kupujących przykładowo ma uprawa w Paszcze, pochodzące z niej kwiaty zachwycają swoją jakością i urodą.


chryzantema wielokwiatowa
Source: chryzantemy.pl
Bardzo dużym plusem tej właśnie uprawy jest ich duża różnorodność odmian. Oferowane są tam chryzantemy nie tylko w najpopularniejszych rozmiarach kwiatów i kolorach, ale również te mniej typowe i spotykane. Dla klientów niezwykle istotne jest również to, ile zapłacą, i na tej plantacji będzie ich czekać następna niespodzianka. Ceny kwiatów są niezwykle atrakcyjne, szczególnie jeżeli zamierza się zakupić ich jakieś większe ilości.