Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Płytki pasujące do każdego typu aranżacji.

W dzisiejszych realiach, urządzanie lokum i jego użytkowanie to o wiele łatwiejsza sprawa niż kilkadziesiąt lat temu. Materiały wytwarzane są w niezwykle nowoczesny i nieskomplikowany sposób, toteż nawet niewyszkolona osoba jest w mocy położyć sobie podłogę w domu, albo pomalować sufity.


Jednym z najwygodniejszych materiałów są kafelki.


ceny


Niemalże każda gospodyni posiada w swoim mieszkaniu płytki kuchenne źródło. Popularność tego artykułu wiąże się z pewnością z niską ceną ale również, a może nawet przede wszystkim, z prostotom ich użytkowania. Gdyż w kuchni mamy do czynienia z oparami pary oraz tłuszczów, które pozostają na powierzchniach. Jeśli jednak zainstalujemy płytki kuchenne nad naszą kuchenką, znacznie prościej wywabimy wszelki osad z tej powierzchni, niż gdyby była obłożona jedynie farbą.

Nie zwlekaj - naciśnij odnośnik (http://www.emmi.pl/realizacje/szafy-garderoby) i raduj się stworzonymi tam świeżymi artykułami. Zapewne poszerzą one Twą wiedzę na powyższy temat.

Obecnie mamy do wyboru wszelkiego rodzaju wzory, od prostych, w stonowanych kolorach, po te bardziej skomplikowane, prezentujące wszelkiego rodzaju owoce oraz warzywa.


budowa
Author: Lisa Risager
Source: http://www.flickr.com


Jednak pomimo tego, najczęściej kafelki prezentowane są do łazienki -> przeczytaj przykłady. Większość osób ma ją obłożoną w płytkach od ziemi, aż po sam dach. Nic w tym zaskakującego, bowiem pomieszczenie to cechuje się chyba największą wilgotnością. Dlatego też, jeżeli nie życzymy sobie grzyba rosnącego w kącie naszej łazienki, warto ją wykafelkować. Tutaj także mamy do wyboru całą gamę wzorów. Można postawić na innowacyjne płytki grafitowe, które będą ciekawie prezentować się ze szkłem i staloą. Lub można zamontować przyjemniejsze barwy w akompaniamencie kwiatów doniczkowych.


Płytki są najczęściej kupowanym przez rodaków materiałem wykończeniowym.
Nikogo nie może to dziwić, w końcu większość z nas stosuje je nie tylko w przypadku łazienki, ale także do kuchni. Możemy nabyć płytki w różnych wariantach kolorów oraz z wybranym deseniem.