Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Ogromna zmiana w jakości oświetlenia. Już dziś pomyśl o zmianie światła tradycyjnego na technologię led

Dawno, dawno temu, kiedy nie było światła świat wyglądał zupełnie inaczej. Od kiedy jednak Edison skonstruował żarówkę, rozpoczęła się dla ludzkości nowa era. Codzienne życie ludzi odmieniło się nie do poznania, a cykl dobowy nie był ograniczony poprzez wschody i zachody słońca, ale poprzez własne upodobania.

Żarówki LED
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Od momentu wynalezienia żarówki upłynęło już jednak tyle czasu, że mamy do czynienia z całkiem inną technologią, jak led rgb . Technologia led to nowe osiągnięcie ludzkości. Jak pokazują różne badania, za jakiś czas diody led mogą całkowicie zawojować rynek oświetleniowy, mogą być dzięki temu najbardziej powszechnym produktem. Wiemy jednak, iż żarówki led 12v mają dobre i złe strony - sklep oświetleniowy). Na pewno sporą wadą jest fakt, iż żarówki te są dosyć wrażliwe na nieodpowiednie zasilanie. Szkodliwe są chociażby przepięcia. Oznacza to, iż jeśli na linii będzie jakieś zwarcie, to taka żarówka może być przez to później uszkodzona. Tym samym ich użytkowanie wymaga dużej ostrożności.Sporą wadą tego typu żarówek jest to, że radiatory mocnych żarówek są nazbyt dużych wymiarów, tak więc ich umiejscowienie w tradycyjnych konstrukcjach może być problemem. Na szczęście więcej mamy zalet. Są one bardzo energooszczędne, co polepszy twój domowy budżet, gdyż rachunki za prąd będą o wiele niższe, a co za tym idzie działają proekologicznie. Powodują,że zaoszczędzimy dziesięć razy więcej energii niż gdybyśmy używali zwykłych żarówek. Jest to dzisiaj Świetne źródło oszczędności energii elektrycznej.

Jeśli pasjonuje Cię prezentowana w niniejszym wpisie tematyka, zobacz treść na stronie (http://www.procleaner.pl/), którą prawdopodobnie też uznasz za pomocną.


Lampki ledowe
Author: sundyme
Source: http://www.flickr.com
Takie żarówki cechują się także niewielką emisją energii cieplnej, nie nagrzewają się do wysokich temperatur, tak więc dotknięcie ich nie będzie wiązał się z bólem. Są one niezwykle odporne na drgania i wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne. Niektóre osoby narzekają na barwę światła tych żarówek, tymczasem na rynku dostępne również ciepłe odcienie światła. Ledy to po prostu przyszłość w branży oświetleniowej, już niebawem wszystkie istniejące produkty będą produkowane zgodnie z ich wymogami. Dlatego dobrze jest rozważyć taki zakup już dziś.