Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Odrobina luksusu w Twojej łazience

Dla każdego z nas łazienka jest ogromnie ważnym częścią domu: to tam zmywamy z siebie trudy dnia codziennego, relaksujemy się, przygotowujemy do odpoczynku lub istotnego spotkania. W łazience możemy mieć wreszcie chwilę dla siebie. Z tegoż to powodu nad wyraz istotne jest to, byśmy wspaniale się w niej czuli, aby jej wystrój jak najlepiej odpowiadał naszym upodobaniom. Do osiągnięcia pożądanego rezultatu kluczem jest poprawne wyposażenie łazienek, czyli między innymi armatura.
Author: Grupa Armatura
Jednym z kluczowych elementów w wykończeniu łazienki jest bateria. Rozróżniamy baterie wannowe, prysznicowe oraz zlewowe. To właśnie ona nadają postać wnętrzu, dopełniają je i sprawiają, że czujemy się w nim naprawdę luksusowo. Oczywiście ilu przedstawicieli ludzkiej rasy, tyle oczekiwań w tej kwestii. Szczęśliwie dzisiejszy rynek stara się wyjść naprzeciw preferencjom nawet szczególnie wymagających nabywców.

Tak więc do wyboru mamy wykończenia w stylu nowoczesnym i retro, chromowane, niklowane, mosiężne, czarne lub białe ( wybór płytek ceramicznych w http://www.cermag.com.pl/wybór płytek ceramicznych w ) . Baterie w stylu retro najczęściej są stylizowane lub wykonane z mosiądzu, mają klasyczne kształty i wspaniałe zdobienia. Taka bateria łazienkowa będzie świetnie harmonizowała z wnętrzami w stylu kolonialnym, rustykalnym czy retro. Do wnętrz nowoczesnych stosuje się raczej chrom lub nikiel, geometrię i prostotę. Wśród tych dwóch schematycznych grup mamy mniej lub bardziej wyszukane produkty, a co za tym idzie- różnorodne ceny, które oscylują pomiędzy kilkudziesięcioma, a kilkoma tysiącami złotych.

Teraz na polskim rynku mamy kilku czołowych wytwórców baterii łazienkowych. zaliczają się do nich między innymi takie firmy jak Rhode, Roca, Hansa. Ich artykuły są dostępne zarówno w sprzedaży bezpośredniej (mniejsze lub większe markety budowlane i sklepy zajmujące się sprzedażą wyrobów do urządzania wnętrz) jak i w wielu sklepach internetowych, które stają się coraz częściej wybieraną drogą kupna, ze względu na wygodę, większą dostępność modeli oraz bardziej atrakcyjną cenę w stosunku do tej, która jest proponowana w sprzedaży bezpośredniej (jest top możliwe dzięki obniżeniu kosztów dystrybucji).

Jak widać Polski rynek jest wspaniale przygotowany, do urzeczywistniania wszystkich zachcianek klienta w kwestii aranżacji łazienkowego wnętrza. Jedyne, czego potrzeba, aby nasze fantazje mogły stać się rzeczywistością to koncepcja i oczywiście fundusze. Jeżeli spełnisz te warunki, to nawet bateria prysznicowa może zostać tą jedyną.