Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Odpoczynek w kąpieli

Hydromasaż jest technologią która zdobywa łazienkach coraz większą popularność. Dzięki temu rozwiązaniu komfort kąpieli staje się jeszcze większy a zapewniany nam masaż gwarantuje odpoczynek dla ciała. Zanim jednak będziemy się cieszyć z owych wszystkich zalet musimy się zastanowić jaką wannę z hydromasażem zakupić.


link
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Jak na ogół na początek musimy oszacować nasze możliwości finansowe. Musimy się liczyć z tym, że czeka nas o wiele większy wydatek niż normalnie. Jest to związane ze skomplikowaniem mechanizmu takiej wanny. Jak łatwo zgadnąć im wanna tańsza tym system w mniejszym stopniu rozbudowany i niekiedy bardziej awaryjny. Z kolei wanny z wyższej półki posiadają dodatkowe funkcje oraz różnego rodzaju akcesoria, jakie za zadanie mają uprzyjemnić nam kąpiel. Musimy przemyśleć na ile są nam konieczne przeróżnego typu akcesoria. Przemyślmy czy na pewno będą nam potrzebne dziesiątki trybów masażów i innych parametrów. Za wszystkie takie udogodnienia dopłacamy, a może się okazać, że wcale nie będziemy z nich korzystać.

Następnie należy wybrać formę wanny. Zazwyczaj wybierane bywają wanny narożne, które umożliwiają rozsądne spożytkowanie przestrzeni w łazience. Naturalnie nikt nie powiada, że nie możemy wybrać wanny o kształcie prostokątnym. Wybór zależy od naszych osobistych upodobań i koncepcji samej łazienki. Aby w pełni móc korzystać z relaksujących właściwości hydromasażu, lepiej wybrać wannę głęboką i dużą. Nie najlepszym rozwiązaniem będzie instalowanie wanny z hydromasażem w bardzo małej łazience, jeszcze gorszym - we wnętrzu z niesprawną wentylacją.

Czy moja witryna sprosta Twoim oczekiwaniom? Sądzę, że tak. Tam także czekają na Ciebie ciekawe artykuły. Namawiam!

Także istotne jest idealnie wypoziomowane podłoże.

Wybierając miejsce zamontowania należy pamiętać, iż aparaty wchodzące w skład hydromasażu, montowane pod wanną, muszą posiadać właściwą wentylację (wytwórcy nie polecają obudowywania wanien tego typu płytkami ). Wanna z hydromasażem (dodatkowe informacje) winna być montowana ściśle według zaleceń producenta, przez specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. Tyczy się to zwłaszcza elektryka, bowiem wymagania bezpieczeństwa są duże (spód wanny, a co za tym idzie również kabel z puszką montażową, będą narażone na działanie wilgoci).