Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Nowe wcielenie sofy

Prawie 30 lat temu, dotarła do nas informacja, że odnaleziono dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Całe lata dzieło znajdowało się za...kanapą. I pomyśleć tylko, że obraz już dawno cieszyłby nasze oczy, gdyby właściciel domu zerknął czasem na wnętrzarskie gazety oraz programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Bo to tam już od dłuższego czasu słyszymy, iż ustawianie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek obraz sam wpadł mu w ręce?


sofa
Author: Futura
Source: www.novadecor.pl
Często w naszych salonach sofy stoją w nieodpowiednim miejscu – przeważnie pod ścianą i to w dodatku w samotności. Czas na odmianę.

Najważniejsze, zmieńmy jej lokalizację – o ile pozwalają nam na to warunki mieszkaniowe, ustawiamy sofę na tle okna lub w takim miejscu, w którym będziemy mogli spoglądać co się dzieje w kuchni czy holu. W obecnych czasach kanapa to mebel, który dobrze prezentuje się z każdej strony. Nie szkodzi więc, że goście zobaczą jej „plecy” – designerskie modele naprawdę robią wrażenie.

Nie zapominajmy, że sama sofa nie „zbuduje” klimatu na jakim nam zależy, idealnie czuje się w towarzystwie stolików kawowych, dwóch ogromnych kwiatów ustawionych po bokach czy oryginalnego oświetlenia. Nie zapominajmy też o poduszkach! Są jak biżuteria, którą dobieramy do sukni.

sofa
Author: JADIK
Source: JADIK
Dzisiejsze kanapy mogą być naprawdę ogromne i wygodne. Projektanci sof mogą się wykazać: łatwiej tu zaprojektować kolejne udogodnienia, bo duży mebel ma większą pojemność. Na takim już nie tylko usiądziemy, lecz i komfortowo się wyśpimy. Designerskie sofy rozkładane (-> do salonu - sprawdź!) pozwolą na chwile relaksu przed dobrym kinem, jednocześnie zapewniając dodatkowe miejsce do spania. Bo z współczesnymi sofami można zdziałać cuda: raz są łóżkiem, raz szezlągiem, układamy je jak puzzle.

Nowoczesne sofy modułowe zaskoczą nas swą funkcjonalnością. Należy stwierdzić, że nowoczesne sofy przestały służyć jedynie do siedzenia. Jak żaden inny mebel, mogą niemal w pojedynkę urządzić salon.

Zerknij nie tylko na ten wpis, ale również na komentarze z serwisu. Możliwe, że pewne z nich zaciekawią Cię tak mocno, że będziesz chciał napisać własną ocenę.

A nie lada to wyczyn, albowiem to właśnie w salonie najczęściej przebywamy. To tam relaksujemy się i tam prowadzimy ważne rozmowy dotyczące życia rodzinnego.

Ostatnia rada, do roboty! Odsuwamy sofy od ścian i szukamy skarbów!