Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Nowatorskie rozwiązania cieszą się dużą popularnością także w hotelach

Dzisiejsze czasy charakteryzuje nadzwyczaj szybki postęp. Nowoczesne technologie zdążyły już naznaczyć praktycznie każdą dziedzinę ludzkiej aktywności.
prefabryka hotel (<a href=dodatkowe info)ty" title="Wrocław" />
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com


Siedząc przed monitorem komputera i pijąc ciepłą herbatę płacimy rachunki za czynsz, gaz, telefon; studiujemy; nawiązujemy kontakty z ludźmi na drugim końcu globu - słowem mamy cały świat na wyciągniecie ręki.


wyposażenie hoteli


Nowatorskie rozwiązania zdominowały nie tylko naszą codzienność, ale także przestrzeń publiczną . Inteligentny hotel - na przekór pozorom - nie jest pieśnią przyszłości lub „produktem” wyobraźni pisarzy powieści science fiction, lecz „namacalną” rzeczywistością. Dowodów potwierdzających ową tezę nie brakuje. Wystarczy wybrać się do stolicy Dolnego Śląska czy „serca” Wielkopolski żeby się o tym przekonać. Tam albowiem właśnie zwyczajne wyposażenie hoteli ustąpiło miejsca panelom dotykowym, projektorom i iPhone’om. Wspomniane rozwiązania mogą poszczycić się ogromną popularnością również w innych miejscowościach naszego kraju. Nasuwa się jednakże pytanie: czy warto w nie inwestować? Odpowiedź jest prosta: z całą pewnością tak.
Czemu? Automatyka w budynku przekłada się nie tylko na wygodę mieszkańców (pełna oferta dostępna pod adresem ). Pozwala też znacznie zredukować koszty utrzymania obiektu i zatroszczyć się o środowisko naturalne