Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

(Nie jeden z nas

Co kryją w sobie starocie że tak je lubimy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha historii? Podejrzewam iż to wszystko razem czyni je tak wartościowymi. Pomimo iż nie wszystkich stać na urządzenie całego domu czy nawet jednego pokoju w starocie, to miło jest posiadać chociaż pojedynczy drobiazg naznaczony starością, noszący ślady użytkowania przez poprzednie stulecie.
designerskie wnętrze
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Stary świecznik, żelazko z duszą, stuletni moździerz, stara cenna porcelana, piękny wiekowy obraz na płótnie, z całą pewnością dodadzą uroku wnętrzom, (oczywiście pod warunkiem iż nie są one umeblowane w bardzo nowoczesnym stylu, to jest nie połyskują metalicznym blaskiem i upiorną prawie szpitalną sterylnością). Miło takim starym drobiazgiem upajać własne oko jak też zadziwić naszych znajomych.

Alternatywą mogą się stać sprzęty bądź czasomierz ścienny retro, które choć wykonane w dzisiejszych czasach też radują oko pięknym wykonaniem i bardzo przypominają oryginały. Zaletą w/w jest nie tylko o wiele niższa w stosunku do oryginałów cena, lecz również to że przypuszczalnie posłużą nam dłużej. Podam przykład należącego do mnie gniazdka, otrzymanego w spadku po mej babci. Jest to dość leciwy budynek wolno stojący zlokalizowany na obrzeżach mojej rodzinnej wsi.

Domek utrzymany w świetnym stanie, nie wymagał wielkich remontów. Dużo mebelków pozostało po babuni, część musieliśmy dokupić. Ponieważ zawsze lubiłam "babciny" trend, dokupiliśmy kilka sprzętów w stylu retro.

Po przeanalizowaniu tego tekstu, polecam budowa domów wrocław pozostałe wiadomości na omawiany temat, które okażą się równie absorbujące.

Między innymi: szafę retro a także 2 zegary ścienne retro. Bardzo przypominają mi ten stary mechaniczny, wiszący niegdyś w jadalni babuni.zegar trzymany w dłoni
Source: flickr.com
Muszę stwierdzić, iż bardzo ładnie wpasowały się te nowe meble. Istotnie był to niesłychanie trafny wybór. Zegary retro wiszą na ścianach dokładnie w miejscu starych, wyglądają jakby były tam od zawsze. Czasem mam doświadczenie że przeniosłam się w czasie, siedzę na dywaniku z rozłożonymi dookoła mnie lalami, a w zakątku saloniku w bujanym fotelu siedzi moja babcia i śpiewa przedwojenne piosenki. W tle słychać kojące odgłosy zegara. Starczy zamknąć oczy ...

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (http://www.impeco.pl/grzalki-terma) w odniesieniu do omawianego artykułu. Przeczytasz tam podobne materiały, które niewątpliwie Cię zafascynują.I to jest kolejny walor staroci - one mogą stać się swoistym wehikułem czasu. Jest to niestety jedyny fortel ażeby "spotkać" się z bliskimi którzy już odeszli czy dotknąć historii zwiedzając muzeum.