Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Projektanci mieszkań z powodzeniem przywieźli do Polski modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadzostawieniem kawałka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla innych domowników. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają bardzo oryginalnie i wcale nie wyglądają jak nora.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni
Author: Urbane Apartments
Source: http://www.flickr.com
Taka moda stosunkowo niedawno przeniesiona została również do Polski. Mi – szczerze pisząc – bardzo podobają takie ciemne, czarne pokoje z kolorowymi, bardzo mocnymi gadżetami. Idealne koncepcje na wnętrze z czarnymi ścianami odnalazłam u blogerki Lovingit, w jednym z jej artykułów: . Szczególnie spodobało mi się pierwsze pomieszczenie pokazane przez autorkę wpisu, rewelacyjnie ukazujące, że czarne wnętrze niekoniecznie musi być bure i ponure! Ważną rolę mają meble. To one kreują ostateczny wygląd pomieszczenia. Wiele ludzi stosuje najbardziej klasyczne z wszystkich połączeń kolorystycznych – czerni i bieli. W takim przypadku czarne ściany - (sprawdź serwis) w mieszkaniu to np. 1 ściana w pokoju.Tak samo rewelacyjnie będzie wyglądać złączenie czerni z gradientami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Najlepsze są dla mnie wykończenia z rewelacyjnymi tapetami, albo naklejkami ściennymi. Wprowadzają do pomieszczenia rewelacyjny, specyficzny klimat. Wybór kolorystyczny, oraz cenowy jest doprawdy wielki.

Jeżeli pragniemy by pomieszczenia z ciemnymi ścianami miały charakter bardziej oficjalny, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. Takim sposobem mamy możliwość wykonać biuro albo domową bibliotekę. Idealnie będzie się to sprawdzać również w różnych firmowych biurach.