Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Nabywamy grobowiec - przewodnik

Każdy z nas na którymś etapie swego życia musi stanąć przed gorzkim faktem utraty kogoś bliskiego. Łączy się to z zakupem nagrobka.


Wybór grobowca jest nieco trudną rzeczą.


Często też jest związany z silnymi emocjami. To wszak ostatnia rzecz, jaka nam będzie przypominać o naszym zmarłym krewnym przez długie lata. Wybór kamienia jest to najtrudniejszy oraz w największym stopniu stresujący etap przy doborze nagrobka. Rozmaitość kamienia na naszym rynku przyprawiła o zawrót głowy już niejedną osobę. Do tego naoKOŁO właściwości rozmaitych typów kamienia narosło tak wiele mitów, iż trudno będzie komukolwiek podejść do owej rzeczy w obiektywny sposób. Który kamień jest najsolidniejszy? To pytanie które nierzadko zadajemy kamieniarzowi. Gros dostępnych na rynku typów granitu posiada podobne właściwości. Czasami zdarza się, że niektóre kamienie (przede wszystkim te najtwardsze) mogą popękać. Dzieje się tak na skutek nagłej zmiany temperatur. Na przykład w skwarne dni ciemny grobowiec może osiągnąć temperaturę 70 stopni a w niektórych sytuacjach nawet ogromniejszą i nieoczekiwanie pada deszcz. Jeśli nasz granit przetrzymał tą próbę bez szwanku to znak, iż nie ma w nim wewnętrznych napięć i zachowa doskonały wygląd przez lata. W wypadku gdyby doszło do popękania można reklamować produkt w zakładzie kamieniarskim.


fotoceramika
Author: Colico
Source: Max-Fliz


izolacja
Source: pixabay.com
Jak zatem zakupić stosowny kamień? Najprostszym sposobem jest zdanie się na swój smak oraz doświadczenie ekspertów u których zamawiamy usługę.


Wybierajmy zakłady które słyną z należytej jakości usług czy takie jakich pracownicy chętnie służą profesjonalną pomocą przy wyborze. A co z wykonaniem zdjęcia na grobowiec? Tym trudni się fotoceramika.