Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Marzysz o nietuzinkowej kuchni, spójrz, co można zmienić, by radować się jej wyglądem

Kuchnia należy do bardzo ważnych pomieszczeń w mieszkaniu. Spędza się tam bardzo dużo czasu – gotuje, spożywa posiłki, przesiaduje przy kawce z przyjaciółką. Co zmienić, kiedy człowiekowi opatrzy się jej wystrój? Remont – tak można byłoby powiedzieć najprościej. Częstokroć jednak powiązane jest to ze sporymi kosztami, ogromną ilością pracy i czasochłonnym zrywaniem starych kafelek. Jest jednakże inne, zdecydowanie lepsze rozwiązanie – fototapety do kuchni.

kucnia
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w planach ma się zmianę tego pomieszczenia, można wcześniej pomyśleć o takim materiale. Jest mało kosztowne i daje możliwość prostych i błyskawicznych zmian, kiedy określona fototapeta się opatrzy. Ogromnym plusem jest też różnorodność motywów i kolorów. Fototapety do kuchni można także myć – pokryte są płynnym laminatem. Nie trzeba się zatem obawiać, iż faktura zostanie zabrudzona i nie będzie szans jej wyczyścić. Fototapety są także robione na indywidualne zamówienie.Oznacza to, że klient sam może ustalić, jaki dokładny rozmiar ma posiadać produkt, jaka część fotografii ma być główna (jeżeli grafika jest za duża do powierzchni, która bywa wybrana). Interesującym rozwiązaniem jest dodanie prywatnego zdjęcia, które ma być przeniesione na fototapetę.

Równie zajmujące artykuły znajdziesz w analogicznym serwisie. Jeśli masz ochotę je przeczytać - zobacz pod linkiem lampytanie.pl, który jest tu.

Fototapety są dużo tańsze aniżeli kafle kuchenne bądź lacobel. A również można je prędzej i łatwiej zmieniać. Dodatkowo można to uczynić samodzielnie, bez wsparcia osób znających się na budowie i remontach. Fototapety do kuchni są dzięki temu coraz bardziej poszukiwane. Polacy korzystają z takiego wyjścia często i chętnie - fototapety kuchenne.

Mnogość wzorów i nadal zwiększająca się baza fotografii (+ możliwość wykorzystywania własnych) sprawia, iż fototapety są najlepszym wyjściem dla osób poszukujących oryginalnych aranżacji wnętrz. Fototapetami okleja się ściany we wszelkich pomieszczeniach w mieszkaniu. Można je dać do salonu, lub pokoju dziecka. Zakupuje się je także jako dekoracje na tort chrzest do sklepów, salonów SPA, bądź gabinetów firmowych. Jak zatem widać – oprócz dekorowania kuchni mają szerokie zastosowanie. I tak, jak kuchnię można zmienić w zwięzłym czasie dzięki fototapetom, tak i każdą inną ścianę. Wystarczy wybrać właściwy motyw. A gdy się znudzi – nowy.