Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Kredens w ludowym charakterze – jakie musi posiadać elementy?

Moda na ludowe składniki we współczesności ciągle trwa. Dlatego też mnóstwo osób pragnie, by w ich domu pojawiły się odpowiednie meble, jakie nadadzą wnętrzu ciekawego charakteru.
Najpopularniejszy mebel w wiejskim stylu, jaki pojawia się raz za razem w domach czy mieszkaniu to kredens. Powinien być stworzony z drewna – autentycznego, a nie sklejki. Kilkadziesiąt lat temu kredensy w domach naszych babek oraz prababć barwione były na kolor biały i tego typu można spotkać przeważnie w sklepach. Niegdyś wiejski kredens zabarwiony był zazwyczaj olejną farbą, na wielu robił wrażenie i do teraz mnóstwo osób wspomina, jak świetnie się prezentował.

Chcesz czytać dalej ciekawą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić - kontynuuj lampy ogrodowe na nowej stronie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej obowiązkowo zobacz link kredens. Po to osoby, które lubią styl rustykalny, malują wszystkie meble na biało i próbują lekko je postarzyć – tworzą przetarcia, które momentalnie nadają meblom kilka lat więcej.

Sprawdź naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe bardzo zajmujące opisy. Tworzymy dla Was dalsze wpisy i będziemy szczęśliwi, jeśli je oglądniecie.

Wybieranie właśnie takich mebli to próba powrotu do beztroskich lat dzieciństwa, gdy można było siedzieć w tradycyjnej, wiejskiej kuchni wraz z babcią oraz dziadkiem.


Miłośnicy wiejskiego designu kochają przerabiać nowe meble. Dzięki temu sprawiają one poczucie, że zostały przywiezione bezpośrednio ze wsi albo wyciągnięto je z pełnego kurzu strychu (czytaj porady związane z dekorowaniem salonu). Niektórzy uwielbiają grzebać się w specjalnych sklepach z tzw. starociami. Tego typu kredens w rustykalnym stylu be wątpienia zrobi furorę – powinno się jednak uważać w czasie jego przerabiania. Proces postarzania mebli nie jest prostym zadaniem i stosunkowo szybko można meble oszpecić.
Zielona herbata
Author: Panda Tea
Source: http://www.flickr.com
Jaki powinien być perfekcyjny mebel w rustykalnym stylu? Nie musi być w białym kolorze. Można pozostawić mebel w naturalnym odcieniu drewna, a zatem go nie zabarwiać. Warto we wnętrzu ustawić delikatne figurki i inne ozdoby, jakie podkreślą jego charakter. Design ludowy może być niezwykle elegancki, powinno się jednakże pamiętać, by nie przesadzić.
Styl rustykalny ma grono swoich wielbicieli. Nic w tym zadziwiającego, ponieważ przypomina beztroską wieś oraz swojski klimat. Dom urządzony w tym stylu może robić wrażenie na odwiedzających. Należy jednak zadbać, by wszystkie meble do siebie pasowały.