Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jakim sposobem zaaranżować funkcjonalnie sypialnię oraz pokój dla dziecka?

Jednym z najchętniej wybieranych stylów do wykańczania i urządzania domów jest styl nowoczesny. Co interesujące, w każdych czasach ta nowoczesność jest pojmowana inaczej i przewiduje inne elementy. To, co mogło być nowoczesne dwadzieścia lat wcześniej, na dzień dzisiejszy nie ma z tym stylem nic wspólnego. Wynika to z bardzo szybkiego rozwoju rozmaitych technologii, jak również z gwałtownymi zmianami panujących mód, również jeśli chodzi o wykańczanie i dekorowanie pomieszczeń.
Dekoracje ścienne, półki
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim te, które zawierają przedmioty nowe w danym okresie.

Bezkonkurencyjne oferty, najlepsze stawki! To wszystko jest tutaj, zobacz, spójrz na stronę, a bez dwóch zdań się nie rozczarujesz!

Od pewnego czasu nowoczesność wnętrz zakłada w pierwszej kolejności minimalizm w doborze elementów. Ogranicza się więc liczbę mebli do tych niezbędnych, a także ogranicza liczbę elementów ozdobnych - zobacz meble loftowe. Pomieszczenia takie sprawiają nieraz wrażenie zimnych i nieprzytulnych; nie każdy chciałby w takich mieszkać.Pokój dla dzieci

Pokój zamieszkiwany przez dzieci to bardzo specyficzne pomieszczenie. W dekoracji i wybieraniu potrzebnych akcesoriów należy kierować się przede wszystkim potrzebami i komfortem dziecka. Tak więc w dużej liczbie przypadków dobrze jest zrezygnować z przesadnego dostosowywania tego pokoju do stylu całego mieszkania.

Pokój dla dziecka może natomiast zawierać akcesoria nowoczesne, przykładowo w postaci barwnych mebli z ekologicznych materiałów czy ręcznie wytwarzanych maskotek. W tym miejscu jednak Zasadę minimalizmu trzeba raczej porzucić, skupiając się na wygodzie dziecka. Można z kolei wykorzystać innowacyjne pomysły w zakresie zagospodarowania wolnego miejsca, jak na przykład łóżko piętrowe z przestrzenią do nauki poniżej.

masywne podwójne łoże
Author: kgalstyan2003
Source: http://www.flickr.com
Sypialnia

Pomieszczenie, jakim jest sypialnia, świetnie pasuje do urządzenia w sposób nowoczesny. Styl ten bowiem nie sprzeciwia się wygodzie, a wręcz w wielu przypadkach ją gwarantuje. Dlatego w sypialni warto wykorzystać na przykład nowoczesne materace na łóżko. Wybór tego rodzaju materaca zależy od upodobań kupującego, a dobra decyzja zagwarantuje ogromny komfort spania. Projekt sypialni może także zawierać nowoczesne oświetlenie (rekoforma.pl/oferta/oswietlenie/), niezwykle przydatne w tego rodzaju wnętrzach. Oświetlenie takie może być regulowane za pomocą specjalnego pilota.