Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jak z klasą urządzić nasz taras?

W czasie wiosny albo lata aura sprawia, że więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu zastępnikiem naszego salonu. Tam spędzamy najwięcej czasu, podejmując gości, jedząc posiłki czy wypoczywając podczas czytania książek. Warto zadbać, by był on miejscem przytulnym.
gustowny taras
Author: Atsushi Boulder
Source: http://www.flickr.com
Dobierając meble ogrodowe trzeba pamiętać o tym, że są one narażone na różne warunki atmosferyczne. Nie są w środku w domu.

Na prezentowanej stronie są warte zainteresowania zagadnienia, ale sprawdź także dodatkowe tematyczne wątki, ponieważ one również na pewno Cię zaintrygują.

Nigdy do końca nie przewidzimy czy podczas naszej nieobecności np. spadnie deszcz czy grad. Z tego powodu musimy wybierać modele trwałe, z tworzywa, które bez problemów przetrzemy szmatką. Nie martwmy się, że sa twarde, które nie będą tworzyły wygodnych siedzisk. W sklepach mamy bardzo duży wybór poduch i oparć z miękkich tworzyw – gąbek, pierza, które doskonale dobierzemy do wybranych przez nas modeli krzeseł czy ławek.taras z pięknym widokiem
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Na rynku mamy duży wybór mebli z zastosowaniem na zewnątrz. Wykonane są z drewna, wikliny bądź ratatanu, stali ozdobnej, albo w najprostszej wersji z plastiku. Olbrzymi wybór sprawi, ze każdy z nas znajdzie coś na swoją kieszeń. Kiedy wybierzemy odpowiednie krzesła, ławki - sprawdź stronę i stół, trzeba nam tylko dobrać do nich poduchy i ustawić w wybranym miejscu. Wiedza w tematyce jak zaprojektować taras jest bardzo przydatna.

W rogach tarasu doskonale sprawdzą się wysokie, wielopoziomowe stojaki na doniczki z roślinami. Każda doniczka niech będzie z kwiatami w innym kolorze – dobierzmy trzy barwy kwiatów, np. petuń, ustawmy je na wielopiętrowym stojaku i dbajmy o nie każdego dnia. Z pewnością będą cieszyły nasze oko. Pamiętajmy także o ozdobnej konewce… Pamiętajmy jednak, by zabezpieczyć doniczki przed podmuchami wiatru – całą kompozycję najlepiej ustawić w osłoniętym miejscu. Dobrze jest także zainwestować w skrzynki, w których wysiejemy maciejkę (pięknie pachnie szczególnie wieczorem), lub posadzimy cebulkę, dzięki czemu będziemy mieć zawsze świeżą trembulkę.