Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jak w kilka chwil odmienić nasze wnętrze?

Zrobienie całościowego remontu wymaga czasu jak i środków. Tego zazwyczaj nie mamy, ale mimo to chcielibyśmy odmienić własne wnętrze. Czy są skuteczne sposoby na odmianę charakteru wnętrza, które nie wiązałyby się ze nader dużymi wydatkami? Co zrobić, by prędko i tanio odświeżyć salon, sypialnię albo łazienkę?


wymyślanie koncepcji wystroju mieszkania
Author: Raymond Zoller
Source: http://www.flickr.com
Wbrew powszechnym opiniom możliwości jest dużo. Warto się jedynie zastanowić, jaki efekt chcemy uzyskać oraz jak znaczące środki jesteśmy w stanie na remont przeznaczyć. Czasem wystarczy tylko zmiana koloru ścian albo mebli, czasami właściwie dopasowane dodatki do domu potrafią uczynić cuda, a czasami samo przemeblowanie - ciekawe lustra w ramach. Wszystko zależy od tego, jak obecnie prezentuje się nasze mieszkanie i jak według nas wyglądać winno. Jeżeli nie dysponujemy środkami, ażeby przemalować pomieszczenie, pomyśleć chociaż nad zastosowaniem szablonów do malowania. Dzięki nim w kilka kwadransów naniesiemy na ściany ciekawe malunki, które dodadzą charakteru. Jeśli nie planujemy robić malowania, możemy nabyć naklejki ścienne i umieścić je w paru najbardziej eksponowanych miejscach. Wybór takiego rodzaju produktów jest naprawdę znaczący, toteż każdy będzie mógł wybrać dla siebie szablon lub naklejkę w optymalnym rozmiarze i cenie.


strona główna
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Dużą zmianę zapewnią nam również nowe dekoracje okienne. Jeśli nasze zasłony (oraz firany gipiurowe) jak i story nie są nader ciekawe, pomyślmy nad ich zmianą. Okna zajmują zwykle dużą powierzchnię w naszych domach i mieszkaniach, więc zmiana ich wystroju(polecamy sufity warszawa) zapewni spektakularny efekt. Jeżeli nasze mieszkanie jest małe i chcielibyśmy je optycznie zwiększyć, koniecznie wybierzmy jasne kolory we wnętrzu oraz lustra w ramach. Jasne akcesoria także działają cuda, zatem planując zakupy, koniecznie się nad nimi zastanówmy. Pomysły takie można mnożyć w nieskończoność. Najlepiej będzie zajrzeć na parę blogów wnętrzarskich i tam szukać inspiracji jak i gotowych pomysłów, jakie zdecydujemy się przenieść do naszego wnętrza.