Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jak urządzić pokój dzienny z jadalnią?

Pokój dzienny z jadalnią to połączenie, które powraca do mody. W jaki sposób jednak zaaranżować jeden pokój o dwóch funkcjach?


Pokój dzienny z jadalnią możesz urządzić na mnóstwo sposobów.
Nawet w małym pokoju możesz wydzielić 2 strefy. Jadalnię w pokoju dziennym możemy urządzić na zasadzie płynnego przejścia albo przeciwieństwa. Pierwsza alternatywa jest bezpieczna jak też zwykle spotykana. Druga wymaga troszkę odwagi oraz niezłego pomysłu. W obydwu przypadkach każdej części salonu należy poświęcić taką samą ilość uwagi.


fotel klubowy
Author: FRANC GARDINER
Source: FRANC GARDINER


czarne szafki łazienkowe
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com


W aranżowaniu pokoju dziennego z jadalnią najistotniejszy jest wybór podstawowych sprzętów - sofy, stołu oraz krzeseł. Kanapa określi strefę wypoczynkową, zaś stół z krzesłami strefę jadalni. Fotel klubowy z kolei nada salonowi odpowiedni klimat. Rozpocznijmy od kanapy. Jeżeli salon jest niewielki, nie możemy szaleć z jej rozmiarem. Kanapa powinna być trzyosobowa. Możemy sobie z kolei pozwolić na nieduży narożnik. Ustawiając kanapę pod ścianą otrzymamy otwartą powierzchnię. Zaś stawiając kanapę w centrum pokoju, wyraźnie wydzielimy dwie strefy. W tej drugiej opcji świetnie się sprawdzi sofa narożna. Za w taki sposób ustawioną kanapą w salonie możemy ustawić konsolę względnie komodę. Potem dobieramy krzesła oraz stół do części jadalnej pokoju dziennego. Do niewielkich pokoi lepszy będzie stół owalny. Warto nabyć rozkładany. Bezpiecznym wyjściem w aranżowaniu pokoju dziennego z jadalnią jest zakup stołu oraz krzeseł z jednego kompletu.
Jednakże takie komplety nie wyglądają interesująco. Mogą sprawić, że całe pomieszczenie, szczególnie małe, wyda się jednostajne.

Czy nie uważasz, że dane na omawiany wątek mógłbyś odnaleźć także na odmiennym portalu? Oczywiście, że tak - kliknij tu, a zobaczysz tam sensowny serwis www.

Lepiej dobrać do stołu krzesła z innego zestawu, ale w podobnym stylu.