Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jak urządzić niewielką sypialnię? Przeczytasz więcej na stronie!

Mała sypialnia – to ciężka przestrzeń do aranżacj. Nie jest to prosta sprawa, bo trzeba znaleźć miejsce przynajmniej dla sporego, łóżka dla dwóch osób i dwóch szafeczek nocnych.

Optymalne sypialnie, jakie widziałam były w pastelowych barwach – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najoryginalniejsze były jednak pomysły, które urządzono w intensywnych barwach – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo odważne aranżacje najczęściej
łóżko z dodatkami
Author: Daniel M. Hendricks
Source: http://www.flickr.com
decydowały się kobiety pewne siebie, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego pragną od życia.

Jeśli nie do końca jednak wiesz, w jakim klimacie chcesz mieć urządzoną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest dużo gazet o aranżacji wnętrz, niektóre mają wydania specjalne o konkretnym pomieszczeniu.

Czy masz ochotę, poznać inne tego rodzaju informacje? Jeżeli tak, to wejdź na ten link i zobacz w artykule (http://www.swiatcukiernika.pl/196-dekoracje-okolicznosciowe-dzien-dziadka) więcej danych. One niewątpliwie też Cię zainteresują.

Możesz także spytać się o radę zaprzyjaźnionego architekta wnętrz. Czasami w lokalu meblowym można również odnaleźć gotowy koncept, pełną aranżację. Wtedy pstrykasz kilka zdjęć i przenosisz do swojego pokoiku - .

W wypadku aranżacji niewielkiej sypialni powinniśmy ograniczyć ilość gadżetów. Wprowadzą one niepotrzebny bałagan do pomieszczenia, a w tym wnętrzu powinniśmy wypoczywać. Jeśli już pragniemy by wykończenie było trendy, polecamy postawić na nieco bardziej kolorowy pled albo kapę na łóżko w intensywniejszych kolorach.Jest jeszcze pomysł na złamanie monotonii jasnego wnętrza kilkoma zagłówkami w mocnych kolorach - przeczytaj tutaj.
Najprostsza kwestia jest jednak ta sama – musimy tak urządzić przestrzeń, by mieć możliwość w niej wyciszyć i wypocząć po ciężkim dniu. Bowiem głównym przeznaczeniem sypialni jest sen i relaks, w samotności bądź we dwoje.