Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Jak dobrać najlepszy motyw pościeli dla dziecka?

Dobrze wiesz, jak ważne dla wyglądu pomieszczenia są dodatki, toteż uwielbiasz chodzić po sklepach w poszukiwaniu interesujących wazonów, ładnych firanek oraz przyjemnych dla oka ramek na zdjęcia. O dodatki należy także zadbać aranżując pokój swojej pociechy, nie zapominając o motywie pościeli, pod jaką twój maluszek będzie codziennie zasypiać. Jak wybrać idealny komplet?

pościel
Author: Artdecor24.pl
Source: Artdecor24.pl
Duży wpływ na decyzję ma wiek naszego dziecka. Maluchy uwielbiają kolorowe pościele, a zwłaszcza poszewki w postacie z bajek, jakie są aktualnie na topie. Jeżeli nie możesz zdecydować czy wybrać Kubusia Puchatka, świnkę Peppa, czy może Angry Birds, dziewczynki za każdym razem ucieszą się z księżniczek, chłopcy zaś z aut. Starsze dzieci natomiast i nastolatki mogą chcieć iść z tobą na zakupy, ponieważ dokładnie wiedzą, czego chcą. Niektóre mogą przepadać za pościelą z naturalnymi motywami i zapragnąć np. pościel w siano bądź z przyjemnym krajobrazem lasu.Nieraz wybierane są również motywy zwierzęce oraz poszwy z motywami kosmicznymi. Pościel można dobrać do zainteresowań dziecka, jeśli orientujemy się, co teraz jest jego największym zamiłowaniem. Taka pościel będzie wtedy idealnym upominkiem, gdyż zapewni naprawdę dużo uśmiechu. Nie zapominaj, że poza motywem pościeli szczególnie ważny, a nawet najistotniejszy jest materiał, z którego jest wyprodukowana. Najlepsze są naturalne tkaniny, jakie są bezpieczne także dla najmłodszych maluchów oraz nie podrażniają ich delikatnej skóry. Piorąc je w środkach do kolorów przez długi czas zachowasz ładny wygląd pościeli, nie martwiąc się, że się spierze bądź straci swój kształt.

Łóżko z czarną pościelą
Author: Urbane Apartments
Source: http://www.flickr.com
Dobrze też wybierać modele bez zamków, których ostre końce mogłyby przypadkowo zranić pociechę podczas wygłupów w pościeli bądź nawet w czasie snu. Dokup narzutę, w przeciwnym wypadku pościel może szybko się zabrudzić, a odpowiednio dobrana narzuta także może dodać pomieszczeniu uroku.

Ogromnie interesujący tekst, czyż nie? Jeśli także tak uważasz, to kliknij na inne pomocne materiały (http://www.anplast.pl/rekuperator-jednorurowy-marley,3,10227,6846), które pochłoną Cię totalnie.

Nie zapominaj, aby wybierać pościel, jaka spodoba się twojemu dziecku, by nie miało problemu z zasypianiem oraz budziło się uśmiechnięte, słodko tuląc główkę do poduszki. Idźcie razem do sklepu albo zapytaj pociechę, pod jaką pościelą chce spać, a nie będziesz mieć dylematu wybierając właściwą i błyskawicznie zrobisz zakupy, a zarazem będziesz mieć więcej czasu, by spędzić go wspólnie.