Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Gdzie pojechać obok Warszawy

Jak pokazują statystyki, aktywny wypoczynek nie jest ulubioną formą spędzania wolnego czasu przez warszawiaków. Wyjeżdżanie w góry jest bowiem jedną z najrzadziej preferowanych przez nich form spędzania urlopu. Warszawiacy najchętniej wyjeżdżają na Mazury i nad Bałtyk.
Są to bowiem miejsca zarówno atrakcyjne pod względem turystycznym i znajdujące się w niedużej odległości od Warszawy. Wakacje w kraju są najczęściej wybierane przez ludzi mniej zamożnych, ale w ostatnim czasie modne wśród osób bogatych stało się odkrywanie walorów swojego kraju.

Jeśli spojrzałeś na opublikowane w tym serwisie materiały, to ponadto zerknij na opracowanie (https://silesia-fundusz.pl/strona-glowna/pozyczki-pod-zastaw-mieszkania/), które również niewątpliwie przykuje Twoją uwagę.

Przemiana systemowa i połączone z nią otwarcie granic spowodowało prawdziwy wysyp wyjazdów za granicę. Obecnie wraca się jednak do wypoczynku w Polsce.
Morze, Jantar
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nadmorskie kurorty wybierane najchętniej Najczęściej odwiedzanym przez mieszkańców stolicy miejscem jest Jastrzębia Góra. W XIX wieku miejscowość ta była nawet nazywana „Nową Warszawą”.

Zafrapował Cię omawiany materiał? Jeśli tak, to kliknij ten link - to niezwykle użyteczna oferta (http://liberty.olawa.pl/category/produkty-dla-ciebie/), która również będzie dla Ciebie wartościowa!

Jastrzębia Góra dysponują niezwykle szerokimi plażami, jest to także najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce. Odwiedzający cenią sobie widoki z klifu, gdzie jest umiejscowiona gwiazda północy – pomnik oznaczający skrajne położenie na północ. Jednym z aspektów, który przemawia za tak wielka popularnością tego miejsca są stosunkowo tanie noclegi. Jastrzębia Góra jest miejscem, w którym większość osób utrzymuje się z turystyki. Właściwie każdy mieszkaniec ma pensjonat, w którym mogą nocować turyści przybywający z Warszawy. Według źródeł historycznych w tej miejscowości wypoczywali wielcy Polacy jak na przykład Józef Piłsudski czy Ignacy Mościcki
.Ponownie nad morze

Kolejne miejsce na liście najchętniej odwiedzanych kurortów turystycznych zajmuje Łeba - . Jest to także niewielka miejscowość, wysunięta bardziej na zachód i położona w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego. Największe zainteresowanie wśród odwiedzających zdobywają wycieczki statkami oferowane w miejscowym porcie morskim. W celu przyciągnięcia większej liczby turystów, zaczęto urozmaicać wygląd statków. Jest tam tam więc statek wyglądający jak parostatek czy łódź wikingów. Na nabrzeżu można znaleźć również zacumowany statek w którym możliwe są noclegi. Łeba jest więc bardzo atrakcyjna zarówno wizualnie – dzięki otaczającej przyrodzie, jak i rozrywkowo – dzięki dostępnym atrakcjom.


Author: S.S.