Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Funkcjonalna aranżacja mieszkań – garść wartych uwagi porad

Powiem od razu, ten poradnik został nakreślony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań wyglądać zapewne będzie na zbyt banalny, dla projektanta wnętrz nawet prostacki. Ja mimo to pragnę uczynić prostszym facetowi, na którego barkach leży wykończenie domu na własną rękę, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Stylowe wnętrze
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Najpierw trzeba pomyśleć o całościowej idei.

Jeśli masz ochotę poznać więcej, to obejrzyj dodatkowe info (http://www.extra.pl/domy-na-sprzedaz-wynajem-szczecin.html). Są one na następnej witrynie, którą opracowaliśmy pod wskazanym linkiem.

Zdaje sobie sprawę, że zapewne nie umiesz odróżnić, jak ja, za wielu kolorów. Łatwiej będzie stosować podział na kolory gorące-zimne. To ważne w momencie, kiedy określamy duszę naszego mieszkania. Projekty wnętrz potrafią być mocno funkcjonalne, minimalistyczne. Taki design kojarzy się z nowoczesnością i czystością. W celu uzyskania takiego rezultatu, trzeba uciec się do chłodnych barw – beżu, rtęci, stali. Meble muszą być skromne, mocne, a do tego bardzo funkcjonalne. Minimalne urządzenie pokoju ma uczynić go bardziej maksymalnie przestronnym. Z tego, z czego mają być wykonane meble zaleca się szkło i stal. Pomieszczenia tą manierą zaaranżowane mogą niestety niektórym wydawać się mało przytulne.

No ale istnieje alternatywa. Design pokoju można zaprojektować, posługując się głównie barwami ciepłymi, czyli czerwienią, pomarańczem i zielenią, w tym na pewno poradzi architekt wnętrz. Pokojem, który powinien rzecz jasna być najprzytulniejszym w domu, jest sypialnia. Na drugim miejscu można postawić łazienkę, jako pomieszczenie intymne. Popularne są aranżacje łazienek w stylu minimalistycznym, lecz nie polecam takiego designu. Nie omieszkaj pamiętać za to o istotnej materii w projektowaniu pomieszczeń sanitarnych – muszą być skutecznie oświetlone i niezagracone, aby w nocy nie obijać się o pralkę czy kabinę prysznicową.Projektując kuchnie, zastanów się nad modnym dziś konceptem połączenia jej z pokojem gościnnym. Aneks kuchenny od reszty pokoju oddziela się funkcjonalnym barkiem. Minusem są zapachy gotowania, które potrafią drażnić wrażliwe nosy. W takim wypadku koniecznie zainwestuj w porządny okap i wiatrak.

To już tyle porad. Oby po lekturze aranżacje wnętrz stały się choć trochę łatwiejszym dla ciebie tematem.