Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Funkcje katalogów reklamowych

Pierwsze foldery reklamowe pojawiły się w naszej ojczyźnie w latach dziewięćdziesiątych, razem z pierwszymi hipermarketami. Dzisiaj nie tylko przez handlowców, ale także przez nabywców są postrzegane jako kluczowy środek komunikacji sieciówek z odbiorcą. Nawet nieduże sieci sprzedażowe publikują gazetki promocyjne.


gazetki promocyjne
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Coraz nagminniej takie gazetki promocyjne dostępne są w odsłonie internetowej. Nie jest to dziwne, Sieć internetowa jest bowiem dzisiaj medium o najogromniejszej potędze wpływania. Tak sieci hipermarketów, jak także poświęcane temu serwisy internetowe proponują konsumentom możliwość przeglądania katalogów w Sieci internetowej. Nie bez znaczenia jest również kwestia ekologii, wydrukowanie 50 tys. papierowych gazetek promocyjnych to ścięcie dwudziestu drzew. Potencjalni konsumenci mogą badać ceny i bieżące zniżki siedząc wygodnie w swym fotelu. Mało tego, coraz sporzej hipermarketów umożliwia także zakupy za pośrednictwem Sieci internetowej, co może być nadzwyczaj komfortowym dla klientów rozwiązaniem. Podobne zakupy mogą być zarówno niedrogie, jak też niezmiernie komfortowe z opcją dostawy pod drzwi.


Jedną ze skutecznych metod marketingu jest pokazanie nabywcy ceny przed i po obniżce, sposób ten z powodzeniem stosują gazetki reklamowe. Treść częstokroć zostaje wzmacniana informacją, że taka okazja jest chwilowa. Gazetki promocyjne mają także za zadanie umocnić daną markę w myśli konsumentów. Podsumowując, funkcje gazetki promocyjnej to: marketing - strona polecana w temacie - propozycji sklepu, wzmocnienie rozpoznawalności sklepu oraz przekazanie informacji o lokalizacji punktów handlowych.


przecena
Source: freepik.com
Gazetki promocyjne są jedną z bardzo rozpowszechnionych metod powiadamiania nabywców o najatrakcyjniejszych propozycjach, otwarciu nowego marketu lub też jego modernizacji. Ponad 50% konsumentów wybiera foldery reklamowe jako najistotniejsze źródło wiedzy o promocjach w sektorze spożywczym.sprawdź tu Odzież piłkarska Odzież piłkarskaGazetki promocyjne (najnowsze gazetki) to łatwy a także tani sposób na trafienie do konsumentów. Można je rozprowadzać lokalnie, układając na stworzonych w tym celu stoiskach w sklepach albo też kolportując je po najbliższej okolicy. Dzięki takim przedsięwzięciom reklama trafia do potencjalnych nabywców skutecznie kusząc ich obniżkami.