Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Fototapety w aranżacji wnętrz. Sugestia modyfikacji na elegancki i modny wygląd wnętrza niewysokim kosztem.

Jeśli ktoś na hasło fototapeta wyobraża sobie kiepskiej jakości zdjęcie pokazujące plażę, a tuż obok meblościankę, to mamy dla niego wiadomość - lata 80-te dwudziestego wieku już jakiś czas temu minęły! A poważnie - fototapety są świetnym i modnym komponentem wyposażenia wnętrza. Naturalnie obecnie mamy do czynienia z o wiele wyższą jakością niż dawniej - nie ulegają szybkiemu rozdarciu, końce się nie odwijają. Nie mniej istotna jest również jakość zdjęcia i jego piękna kolorystyka. Jak wybrać fototapetę, jeśli już postanowimy w którym pomieszczeniu będzie?

fototapeta z widokiem gór
Author: Matt Ming
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze musimy postanowić, na jakiej ścianie mamy ją umieścić. Nie ma tutaj problemu, jeśli chodzi o wielkość powierzchni, ponieważ zawsze możemy kupić ją na potrzebny wymiar. A teraz zagadnienie bardziej skomplikowane - co ma przedstawiać? Inspiracje znajdziemy oczywiście w sieci i na stronach sprzedawców, np: inspiracje do mieszkania. Architektura, przyroda, malarstwo, zwierzęta, morze czy jednak góry? Obraz, który wyciszy cię po całym dniu poza domem, a może zdjęcie wielkiego miasta, dzięki któremu zaczerpniesz ochoty na nocne wyjście? Bardzo na czasie i fantastyczne są zdjęcia - motywatory - z zachęcającymi napisami - to dla tych, którzy nieustannie nie pamiętają, co w ich życiu powinno być ważne. Fototapeta musi rzecz jasna współgrać z resztą naszego wystroju. A może macie ochotę na większe zmiany? Fototapeta może stanowić także inspiracje do zaprojektowania całego pokoju. Obraz może dyktować kolorystykę, a także stylistykę reszty elementów. Możemy na przykład zdecydować się na ujecie paryskiej uliczki, a potem do tego dołożyć zaprojektowane zgodnie z francuskim stylem krzesła i stolik - co powiecie na to, aby codziennie popijać kawę i czuć się niemalże jak mieszkaniec stolicy Francji?fototapeta w kwiaty
Author: demural.co.uk
Source: demural.co.uk
Fototapeta z obrazem morza będzie stanowić inspiracje do urządzenia pokoju w stylu marynistycznym, a ta ze zdjęciem lasu - do zdecydowania się na styl eko, jest też wiele innych opcji: .odnośnik do strony usługi remontowe garwolin usługi remontowe garwolinA gdyby paleta kolorów na obrazie z pięknymi kwiatami była następnie powtórzona na ścianach i tkaninach występujących w pomieszczeniu? Fototapeta będzie także świetnym rozwiązaniem w lokalach - w tym wypadku dodatkowo może nam pomóc w budowaniu całego wnętrza. Z rad pragmatycznych - przy stosowaniu fototapety w miejscach publicznych - sklepach, restauracjach, pubach, czy też w kuchni lub łazience zaleca się laminowanie wydruku specjalną folią, jaka ochrania go przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgotnością. Mamy nadzieję, iż przekonaliśmy was do zastosowania tego typu pomysłu w urządzaniu wnętrz.