Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Czy i w jakich miejscach warto eksperymentować z interesującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi? Co może być dobrym pomysłem?

Interesujące przedmioty w domu nadadzą wnętrzu wyjątkowego klimatu. Warto czasami zdobyć się na troszkę odwagi i odejść od klasycznego myślenia o urządzeniu swojego domu.


Przecież ma się w takim miejscu nam przede wszystkim wygodnie mieszkać.


Ścianka szklana, balustrada
Author: DA-BUD
Source: http://www.da-bud.pl


płótno - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Wcale nie chodzi tutaj o zastosowanie nietypowych rozwiązań wszędzie, ale ważne, by stworzyć w domu takie zakątki, w jakich będzie można się zrelaksować. W tym celu świetnie nada się pufa worek, który przystosowuje się do naszego ciała. Natomiast w salonie może nie prezentować się on zbyt dobrze wraz z innymi meblami, lecz nie zaszkodzi stworzyć kąt, gdzie ustawimy tego typu mebel, do niego jakąś lampkę i w ten sposób uzyskamy idealne miejsce do czytania.
Niestandardowe pomysły na pewno dobrze jest przemyśleć, lecz również nie rezygnować z nich, ponieważ są na przykład za bardzo odważne. Wielu osobom marzy się w mieszkaniu hamak, lecz odchodzą od takich pomysłów, ponieważ zdają im się zbyt odważne. A przecież w sklepach znaleźć można takie rozwiązania, jakie idealnie wkomponują się w wystrój mieszkania.

Mamy misję, by rozgonić wszystkie Twe wątpliwości i dać Ci kolejne i intrygujące wątki. Więc istotna treść (http://www.czystal.wroclaw.pl/) czeka na Ciebie w tym linku.

Wiszące (zobacz lampy wiszące) fotele to już nic szokującego, w związku z tym dlaczego nie zrobić wiszącego hamaka, lub innej konstrukcji, gdzie można się wygodnie położyć i zrelaksować. Przykładowo sypialnia będzie dobrym miejscem do aranżacyjnych eksperymentów, ponieważ to taka prywatna strefa, gdzie zazwyczaj nie zaglądają ludzie.


Z tego względu w tym pokoju, nawet gdy któryś z pomysłów po czasie wyda nam się nietrafiony, to będziemy mogli dokonać zmian. Kto wie, może takie pomysły, jakie realizujemy tylko na małej przestrzeni tak przypadną nam go gustu, iż zechcemy wykonać aranżacyjną rewolucję w reszcie domu.