Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Czemu oświetlenie led sprawdzi się w wielu sytuacjach? Jakie są plusy takiego światła? Gdzie można je użyć?

Światła ledowe właściwie dość niedawno kojarzyły się z diodami o funkcjonalnych, ale dość prostych formach. Dzisiaj w salonach wnętrzarskich odnaleźć możemy ledy w różnych kształtach, przykładowo płatki śniegu. Tego typu technologia staje się naprawdę atrakcyjna, więc coraz bardziej przydaje się do aranżowaniu pomieszczeń.
oświetlenie LED
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Projektanci wnętrz dość często zwracają uwagę na to, iż wybór najlepszego oświetlenia zapewnia stworzenie w domu unikalnej atmosfery. Nie ma znaczenia, czy lepiej jest nam w wystroju tradycyjnym czy może jednak wolimy całkiem nowoczesną przestrzeń, oświetlenie nadaje ton całemu wnętrzu. Można w związku z tym zdecydować się na lampy w stylu retro o tradycyjnym, lecz również funkcjonalnym wyglądzie, lecz można również zdecydować się na bardziej intrygujące formy, które wyglądają jak współczesne dzieła sztuki. Mnogość form istnieje jednocześnie w asortymencie lamp ledowych.wnętrz (sprawdź propozycję)
Jest to jedna z największych rewolucji w oświetleniu, a każdy producent oświetlenia led chce pokazać jak najlepszą ofertę, by odpowiadała na gusta klientów. Ledy pobierają mniejszą ilość prądu aniżeli tradycyjne żarówki, lecz bardziej istotne jest jednak to jakie dają możliwości osobom projektującym oświetlenia -> . Światło emitowane przez ledy jest również ciepłe oraz przytulne, identycznie jak przy tradycyjnym oświetleniu, chociaż błędnie twierdzi się, iż jest przeciwnie. Zanim zdecydujemy się na
oświetlenie LED
Author: Omar Bárcena
Source: http://www.flickr.com
rodzaj lampy, dobrze wybrać kształt ledów. Możemy zdecydować się na żarówkę o klasycznym wyglądzie, może posiadać kształt jak świeczka, idealna do nowoczesnych żyrandoli okaże się taka w formie reflektora. W lampkach z kloszem, jakie pasują przykładowo do oświetlenia kuchni sprawdzą się modne kulki lub oryginalniejsze formy, to znaczy liniowe, jakie obejmują większą powierzchnię.


Ze względu na wysoki poziom emitowanego światła, będą dostrzegalne ze znacznej odległości, przez co będą bardzo dobre do oświetlenia elewacji domu albo nawet przestrzeni dookoła domu. W ogrodzie dobrze jest zamontować światła zalewowe, które rozjaśnią fasadę budynku. Ledy można zaprojektować zarazem w formie nowoczesnych reflektorów, lecz również lamp o bardziej tradycyjnych kształtach. Jak widać, ledy nadają się do wielu miejsc, to oświetlenie, z którego na pewno warto skorzystać.