Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Co powinny zapewnić kinkiety i w jaki sposób mogłyby one wyglądać?

Aranżując oświetlenie pomieszczeń najczęściej zakładamy użycie wielu źródeł światła. Zależnie od rezultatu, jaki chcielibyśmy otrzymać, odpowiednim pomysłem byłoby użycie kinkietów, które stanowią interesującą alternatywę dla zamontowanego na górze oświetlenia lub mogłyby tworzyć harmonijną całość wspólnie.


kominek
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Tendencje minimalistyczne w wyglądzie wnętrz mogą się również przenosić w sferę oświetlenia. Oznacza to, że coraz częściej szukamy różnorodnych nowoczesnych lamp, które mogłyby zadziwiać swą strukturą, metodą rzucania światła czy tworzywami. Z tego też powodu kinkiety możemy zawiesić w każdym miejscu tam, w którym jest konieczność dodatkowego oświetlenia pokoju lub korytarza. Oczywiście mają na myśli to, że tego typu podświetlenie będzie bardzo nastrojowe oraz łagodniejsze od lamp sufitowych. Dlatego też kinkiety znakomicie będą sprawdzać się przy oświetleniu obrazów, lusterek czy elementów ozdobnych. Innowacyjne wersje pozwalają nam kreować przy pomocy oświetlenia nowoczesne wnętrze lub stwarzać klimat czy też uwydatniać zalety mieszkania.


kinkiety
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Aktualnie rezygnuje się z różnych uzupełnień na rzecz ascetycznej prostoty. Z innej jednak strony stosuje się właściwości materiałów, żeby nadać im nowatorskie postaci. Projektanci nadają kinkietom różne postaci. Przykładowo jest na rynku kinkiet w formie kropelki wody albo sześcianu. Takie lampy (lampy24.net - lampa do salonu nowoczesna) poza tym, że dają światło, uwydatniają elementy przestrzeni. Jest przykładowo kinkiet, który tworzy wysunięte źródło blasku doskonale podświetlającego postać stojącą przed lustrem i dzięki temu można poprawić make-up.


Jeżeli posiadasz w domu dzieła sztuki, którymi chcesz się pochwalić, to jest to bardzo stylowy pomysł na ich wyeksponowanie. Tego typu innowacyjna lampa znakomicie sprawdza się w gabinecie, biurze lub toalecie.