Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Balkon w bloku - idee na to jak go urządzić

Ogrodnicze hobby może być uprawiana nawet, gdy nie mamy własnego ogrodu. Nawet niewielki balkon w bloku może stanowić miejsce, które stanie się dla nas namiastką własnego ogrodu.

komfortowo na balkonie
Author: bowdenartist
Source: http://www.flickr.com
Należy jednak pamiętać, prócz wielu kwiatków i ziół znalazło się na balkonie miejsce i dla nas. Optymalnym rozwiązaniem w przypadku małego balkonu będzie mały składany stolik z dwoma krzesełkami. Do naturalnego otoczenia idealnie będzie pasował komplet drewniany. Zatroszczmy się również o drewniane skrzynki na kwiaty zawieszone na balustradzie, oraz kwietnik w rogu balkonu. Od naszego gustu zależy dobór kwiatów, które będziemy mieć na naszej mikro-rabatce.

Czyżbyś czuł chęć na więcej artykułów na powyższy temat? Zachęcamy zatem do kolejnej strony - po prostu naciśnij to aplusdesign i przeloguj się do naszego serwisu.

Możemy połączyć piękno petunii, pelargonii, z zapachem wysianej maciejki. Jedną ze skrzynek doradzamy przeznaczyć na zioła, by mieć zawsze stały dostęp do świeżej bazylii, mięty, melisy czy rozmarynu. Ładnie zazieleni nam to przestrzeń. Kupmy także w dwie konewki – jedną do zraszania całej powierzchni kwiatów, a drugą z wąskim lejkiem, do zraszania kwiatów od dołu. Zazdrosne spojrzenia sąsiadek są pewne.

mały balkon
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jednak nie jesteśmy miłośnikami zieleni, możemy balkon potraktować typowo użytkowo. Wtedy mamy o wiele większą przestrzenią dla nas. Zamiast minimalistycznego stolika możemy ustawić dwa większe wygodne fotele, do których dołączymy ławę.

Interesuje Cię opisywany wątek? Jeśli tak, to po przejściu na stronę (https://habapolska.pl/domki-gemino/) odnajdziesz podobne pasjonujące informacje, których nie zapomnisz przez długi czas.

Zaścielmy je kolorowymi pledami, które doskonale nadadzą się podczas zimnych wieczorów. W rogach ustawiamy większe świece, które wystraszą komary, dodadzą także atmosfery. Świece można wkomponować w duże płaskie donice, w których zasadzimy mniej wymagające rośliny skalne. Dobrze balustradę obić drzewem w ciepłym odcieniu, dobrze komponującym się z meblami - sprawdź - aranżacje balkonu w bloku.
.
W przypadku obydwóch aranżacji pamiętajmy, by właściwie zabezpieczyć tą przestrzeń przed opadami atmosferycznymi, albo na noc znosić koce i poduchy do mieszkania.