Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Aranżacja niewielkiego mieszkania w stylu skandynawskim - oryginalne porady

Ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest przedpokój. Jest on jednocześnie najbardziej problematyczny. Korytarz stanowi wizytówką domu, po jego wyglądzie możemy wyobrazić sobie to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, by zrobił dobre pierwsze wrażenie.


przedpokój
Author: Skagerak
Source: Calvado.pl
Sporym problemem w aranżacji przedpokoju stanowi jego wielkość. Jest to zwykle pomieszczenie niewielkie, w którym należy dobrze się zastanowić czy wstawić jakiś niekonieczny ozdobnik. Przedpokój powinien być oczywiście urządzony w podobnym stylu jak reszta mieszkania, albo co najmniej jego wygląd powinien w jakimś stopniu związane jest z tym co zobaczymy przechodząc dalej.

Jeden ze stylów w jakim możemy urządzić mieszkanie, w tym przedpokój jest styl skandynawski. Styl ten ma kilka wyznaczników, które trzeba uwzględnić planując nasz korytarz. Przedpokój w stylu skandynawskim powinien przede wszystkim być jasny. Po wejściu do domu nie możemy mieć wątpliwości, że jest to barwa zdecydowanie dominujący. Ściany i drzwi mogą być z naturalnego drewna, a podłogi wykonane z jasnego drewna, albo płytek.

Nie jesteś w stanie doczekać się kolejnych wątków? Mamy dla Ciebie łącze do serwisu (https://www.pademeble.pl/64-meble-wojcik-kolekcja-lyon-ciemny), które da Ci szansę, by zaznajomić się z ogromną dawką świeżych wiadomości.

Zobacz więcej informacji: odwiedź witrynę

Chcąc uniknąć monotonni, warto przełamać biel barwnymi dodatkami, ale bez przesady. Barwne mogą być np.

Aby zgłębić wiedzę na omawiany temat obejrzyj stronę (https://vectorsoft.pl/bricscad/), która posiada interesujące informacje na prezentowany temat - trzeba tylko kliknąć.

wieszaki, należy jednak pamiętać jednak by nie miały zbyt wielu ozdób. Również obramowanie lustra, które jest ważnym elementem przedpokoju w stylu skandynawskim, powinno być w żywszym kolorze. Bardzo modne i często stosowane w tym modelu wykończenia mieszkań są także czarno-białe dywaniki. Więcej ciekawych informacji: ciekawe artykuły


Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Author: SKOFF
Source: SKOFF
Sporą zaletą tego stylu jest to, że nietrudno możemy optycznie powiększyć wnętrze. Przedpokój zazwyczaj jest dość malutki, a biel sprawia, iż pomieszczenie wydaje się dużo większe. Co więcej jest także jaśniejsze, a raczej nie często spotykamy okna w przedpokoju.