Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /var/www/vhosts/02designs.com/includes/menu.inc).

Łóżko z szufladami i inne meble wielofunkcyjne to idealna metoda na zagospodarowanie małych pomieszczeń

Urządzając mieszkanie musimy pomyśleć w pierwszej kolejności zwłaszcza o meblach, które będą nie tylko ładnie się prezentować, ale także będą pojemne i pomieszczą jak najwięcej rzeczy. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń, w których liczy się każdy nawet skrawek przestrzeni.


Rzecz jasna, oprócz tego rodzaju standardowych mebli jak sofy, fotele, czy stoliki nocne, warto zadbać też o meble, które będą wielofunkcyjne. Jest to opłacalne rozwiązanie, jako że jeden i ten sam mebel może pełnić kilka funkcji dzięki czemu nie ma konieczności zamawiania kolejnych mebli. Za przykład może służyć łóżko z szufladami. Typowe łóżko przeznaczone jest tylko i wyłącznie do spania, co najwyżej można schować w nie komplet pościeli, który na bieżąco wykorzystujemy. Tymczasem łóżko z szufladami może pełnić jednocześnie rolę szafki, ponieważ w znajdujących się w nim szufladach możemy pomieścić przeróżne rzeczy i drobiazgi bez konieczności stawiania osobnej szafy.
nocowanie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com

Podobną rolę spełnia szafa z zamontowanym w niej łóżkiem. Jest to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla małych pokoi dziennych, jak i niewielkich pokojów dla dzieci. Tego typu szafa posiada zarówno półki i szafki, jak też składane łóżko, które w dzień można w niej zamknąć i w ten sposób zapewnić sobie więcej przestrzeni w pomieszczeniu.https://www.piudesign.pl/news/szklo-polimerowe-piu-design-innowacyjny-material-do-twojej-kuchni-i-lazienki/ szkło polimerowe
Wielofunkcyjne meble cechują się tym, że przy ich produkcji wykorzystuje się najnowsze rozwiązania i najnowocześniejsze technologie, zachowując przy tym najwyższą jakość użytych materiałów. Dlatego niezależnie od tego czy zamówimy taki mebel jak komoda drewniana z zamontowanym już oświetleniem i siedziskiem, czy wspomniane już łóżko z szufladami, możemy być pewni, że tego typu meble cechuje dbałość o najmniejsze nawet detale.
W celu zakupienia wielofunkcyjnych mebli warto poszukać w internecie firm, które takie meble produkują lub które przygotowują meble na zamówienie.


Mele na wymiar są oczywiście o tyle lepszym rozwiązaniem, że w przypadku niedużych pomieszczeń idealnie wkomponowują się w przestrzeń wykorzystując każdy wolny fragment do zagospodarowania. Jeśli więc zależy nam na tym, by maksymalnie wykorzystać potencjał naszego mieszkania zdecydujmy się na tego typu rozwiązanie.